• 59 58:41
    4:3
    (Ježková)

ACEMA Sparta Praha - TJ Jablonné nad Orlicí 4:3
branky: 27. Alžběta Novotná, 27. Kristína Gallová, 47. Tereza Halouzková, 57. Lucie Zemanová - 33. Petra Macháčková, 49. Nikola Uherková, 59. Petra Macháčková; rozhodčí: Marek Stojanović - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Karolina Hujerová ? - Markéta Rundštuková ?, Barbora Kopecká ?; po třetinách: 0:0, 2:1, 2:2
60:00 Komentář domácích Kozlík Tomáš (Vedoucí): Dnes to florbalově nebyla žádná sláva, pozitivní ale samozřejmě je, že jsme dokázali zvítězit.
60:00 Komentář hostů Grus David (Trenér): Dnes z naší strany určitě velice povedený zápas kterému by slušela remíza. Škoda mnoha našich šancí které jsme nedokázali proměnit. Díky domácím za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
59:59 Nervózní závěr, Lukovská blokuje poslední střelu Jablonného a Sparta vítězí....
59:05 A je tu dramatické finále...
58:41 Timeout ACEMA Sparta Praha
58:41 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 4:3
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #15 Petra Macháčková, asistoval #25 Tereza Ježková (4:3)
56:36 Zemanová trefuje růžek a Sparta vede 4:2..
56:34 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová, asistoval #79 Viola Kratochvílová (4:2)
56:18 Hráčka Jablonného na zemi, naštěstí to nevypadá na zranění.
55:45 Je to drama, Jablonné se vrhá do útoku..
53:29 Domácí Zemanová v šanci...nevyšlo to.
52:45 Souboje jsou čím dál tvrdší..
50:58 Domácí Pecinová pěkně pronikla po pravé straně, ale Vobrová z nahrávky nedává..
48:59 Chyba domácích a je tu snížení na 3:2, atmosféra houstne...
48:58 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 3:2
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #7 Nikola Uherková bez asistence (3:2)
46:21 Domácí Kratochvílová trefuje tyč dvakrát po sobě..smůla.
46:11 Jablonné střídá zraněnou gólmanku, do branky se postaví Kopecká.
46:10 Hned je to veselejší, Halouzková z dorážky skóruje a Sparta vede 3:1.
46:09 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #78 Tereza Halouzková, asistoval #43 Tereza Janikovičová (3:1)
46:09 Střídání brankáře. Nový brankář #28 Barbora Kopecká družstva TJ Jablonné nad Orlicí
44:36 Domácí Novotná těsně míjí branku...škoda...
42:21 Bojuje se o každý metr hřiště.
40:00 Buly pro Spartu.
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
38:45 Domácí Lukovská se hezky uvolnila. ale střela jde těsně nad....
36:41 Nebezpečná střela Jablonného, Hujerová v akci.
33:53 Dobrá práce domácí gólmanky Hujerové...
32:23 Ale daří se to o půl minuty později a Jablonné snižuje na 1:2.
32:22 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 2:1
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #15 Petra Macháčková bez asistence (2:1)
31:44 Výborná práce sparťanské trojice, Jablonné početní převahu 5:3 nevyužilo.
30:25 Sparta ve třech statečně vzdoruje...
29:38 Vyloučen hráč #43 Tereza Janikovičová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost
29:31 Jablonné hraje přesilovku 5:3.
29:30 Vyloučen hráč #79 Viola Kratochvílová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
28:22 Jablonné vysunuje svůj presink a hra se zrychluje.
26:49 Rychlou druhou branku do sítě Jablonného přidává Gallová.
26:48 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #95 Kristína Gallová, asistoval #12 Eva Vobrová (2:0)
26:26 Skóre utkání otvírá přízemní střelou Sparťanka Novotná.
26:25 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #86 Alžběta Novotná bez asistence (1:0)
26:03 Střele Jablonného končí u Hujerové.
24:10 Pěknou střelu Zemanové zastavuje horní tyčka branky Jablonného.
21:40 Skákává střela Sparťanky Grundové končí u gólmanky hostí.
20:30 Pěkný kros domácí Lukovské na Zemanovou, následná střela nevyšla..
20:00 Buly vyhrává Sparta.
20:00 Střely v 1. části: 8:5
19:59 První třetina na Barrandově končí bez gólu.
16:27 Nebezpečná střela Jablonného jde nad branku.
13:45 Přesilovku domácí hráčky i přes velkou snahu nevyužily.
13:02 Střelecké pokusy domácích Zemanové a Lukovské gólmanka Jablonného chytá.
11:45 Máme tu první přesilovku v podání Sparty.
11:44 Vyloučen hráč #20 Monika Dolečková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání
09:21 Střelu domácí Lukovské brankářka hostí kryje.
06:50 Gólmanka Sparty Hujerová se uvedla pěkným zákrokem.
05:45 Střelecké pokusy domácí Zemanové branku nenašly.
03:53 Sparta si udržuje mírnou převahu.
01:19 Golmanka hostí má první zákrok po střele Halouzkové.
00:43 Sparta má první volný úder a střílí  na branku.
00:00 Buly vyhrálo Jablonné.
00:00 Dobré odpoledne z barrandovské X3M arény, vítejte u online přenosu ze zápasu 20. kola 1. ligy juniorek, ve kterém domácí Spartagirls (ACEMA Sparta Praha) hostí tým TJ Jablonné nad Orlicí. Půjde o souboj dvou týmů ze spodních pater ligové tabulky, Jablonné (16. místo) zatím čeká na svoje první body, Spartagirls (14. místo) chtějí napravit dojem ze včerejší vysoké porážky ze zápasu proti FBS Olomouc. Těšíme se na napínavý zápas.