• 59 58:20
    3:0
    (Saffertová)

Panthers Praha - Florbalová akademie MB 3:0
branky: 11. Šárka Hromková, 35. Klára Schmiedová, 59. Šárka Hromková; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Kateřina Macounová ? - Klára Šimonová ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 1:0
60:00 Komentář domácích Nováková Andrea (Asistent trenéra): V dnešním utkáním jsme dokázaly proměnit vytvořené šance a byly jsme větší část na míčku. Holky předvedly skvělý výkon, který umí. Chtěly bychom na to navázat zítra. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Kovačík Jan (Trenér): V minulém zápase jsme těžili ze skvělé produktivity. Bohužel dnes to byl pravý opak. Soupeře branka byla snad "zakletá". V utkání jsme byli aktivnější a vytvořili jsme si několik krásných příležitostí. Bohužel kontaktní branka, která by utkání zdramatizovala nepřišla. Děkuji soupeři za hezké závěrečné utkání základní části.
58:20 GÓL Panthers Praha! 3:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Šárka Hromková, asistoval #53 Agáta Saffertová (3:0)
57:00 Skvělý zákrok domácí golmanky!
54:30 Vyloučen hráč #22 Eliška Tázlerová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:30 Brankářka hostí svým zákrokem podržela svůj tým na rozdílu 2 gólů.
36:03 Domácí hráčka s číslem 3 se po bolestivém pádu za doprovodu zdravotníků zvedá a odchází z hrací plochy.
34:30 GÓL Panthers Praha! 2:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Klára Schmiedová, asistoval #9 Lucie Retová (2:0)
33:50 Vyloučen hráč #3 Daniela Vokálková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře
30:50 Tým domácích zvládl ubránit přesilovku.
28:35 Vyloučen hráč #28 Adéla Vlčková družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:05 Hráčka týmu hostí s číslem 30 se po tvrdém zákroku zvedá a za pomoci doprovodu opouští hrací plochu.
25:40 Schmeidová zlomila hůl a běží střídat.
22:00 Opět výborný zákrok domácí golmanky.
20:01 Domácí opět vyhrávají úvodní buly.
15:01 Domácímu týmu se nedaří dostat k zakončení.
12:59 Vyloučen hráč #25 Adéla Macháčková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
10:27 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Šárka Hromková bez asistence (1:0)
06:20 Domácí brankářka nyní podržela svůj tým
00:00 Úvodní buly vyhrávají domácí.