60
  • 60 59:49
    2

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Florbalová akademie MB 6:5
branky: 4. Andrea Břeská, 10. Kristýna Jirásková, 33. Emilie Skalíková, 43. Barbora Chmelařová, 46. Lucie Bohumínská, 58. Kristýna Jirásková - 18. Barbora Doležálková, 26. Kateřina Kvapilová, 36. Michaela Bauerová, 46. Karolína Janatková, 55. Marie Jirková; rozhodčí: Vojtěch Prokop - Jan Hejsler; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Karolina Bačková 15 - Adéla Malkusová 27; po třetinách: 2:1, 1:2, 3:2
60:00 Komentář domácích Neuman Ondřej (Trenér): Dnes jsme to moc nebyli my. Máme poslední dobou problémy s většími herními výpadky, kdy nám odejde vždy několik herních atributů najednou a hra je pak hodně křečovitá. Dnes se k tomu přidala golmanka soupeře, kterou jsme v úvodu rozchytali a nedovolila nám rozhodnout dříve. ALe vážíme si vydřenéo vítězství - chtěli jsme se soupeřem hrát, dokud byl "v plných", jakmile v lednu začne reálná soutěž juniorek, věřím, že to s naším mladým kádrem zúročíme plnou měrou. Nyní je potřeba, abychom zatnuli zuby, vážili si každé minuty na hřišti a zocelovali se jako tým i jednotlivci, a to i proti o generaci starším hráčkám.
60:00 Komentář hostů Kovačík Jan (Trenér): V první řadě bych chtěl poděkovat holkám za bojovný výkon do poslední vteřiny utkání. Holky byly připraveni na hru soupeře a povedlo se nám plnit to co jsme si řekli. Bohužel v tom chyběla důslednost, která přinesla laciné branky. Toto utkání nám přineslo nové zkušenosti za které jsme rádi. Děkuji soupeři za bojovnost a férové utkání.
60:00 Střely v celém utkání Chodov 33 Boleslav 20
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:49 Vyloučen hráč #63 Barbora Doležálková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
58:44 Hosté to zkouší bez golmanky
58:05 Timeout Florbalová akademie MB
58:05 Vyloučen hráč #39 Dominika Horáčková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
58:05 I hosté si dneska vyzkouší přesilovku
57:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková, asistoval #55 Emilie Skalíková (6:5)
57:26 Souhra Jiráskové a Skalíkové končí v síti hostů
56:58 Po chodovské chybě ve velké šanci Janatková
56:17 Chodov na balónku, ale Boleslav je do zakončení nepouští
55:11 Tým hostů je tímto gólem nakopnutý
54:32 GÓL Florbalová akademie MB! 5:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková bez asistence (5:5)
48:48 Domácí si tvoří šance
47:35 Vyloučen hráč #6 Marie Jirková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
46:49 Faul hostů bude potrestán vyloučením
45:37 GÓL Florbalová akademie MB! 5:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #12 Karolína Janatková, asistoval #44 Viktorie Vacardová (5:4)
45:37 Rychlá odpověď hostů, kapitánka Boleslavi skóruje
45:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Lucie Bohumínská bez asistence (5:3)
45:20 Bohumínská nekompromisně zavěšuje
44:18 Tvrdý souboj u mantinelu, Chodov vítězně
43:39 Ani jeden z týmů nechce dnes odjet bez bodů
42:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #37 Barbora Chmelařová bez asistence (4:3)
35:42 GÓL Florbalová akademie MB! 3:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová, asistoval #12 Karolína Janatková (3:3)
35:42 Hosté snižují gólový náskok Chodova
33:55 Nespokojená lavička hostí s rozsudkem rozhodčích
32:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #98 Eva Křtěnová (3:2)
25:25 GÓL Florbalová akademie MB! 2:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Kateřina Kvapilová, asistoval #12 Karolína Janatková (2:2)
24:54 Nyní se dostává do šancí i Boleslav
23:11 Chodov na útočné polovině, ale však bez šance
21:45 Hra se přelává ze strany na stranu
20:00 Střely v 1. části: 12:5
18:51 Moravcová na střed přímo soupeřce na čepel
17:09 GÓL Florbalová akademie MB! 2:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #63 Barbora Doležálková, asistoval #6 Marie Jirková (2:1)
17:08 Zdá se, že už ji našly
16:19 Kajda si výborně postavila bránu a soupeřům se nedaří ji najít
15:57 Hostům zcela chybí komunikace na hřišti
15:09 Chodov praktikuje full útok
13:42 Krásná přihrávka na střed od Ízi na Emu
12:56 Šanci hostů překazila domácí obrana
11:35 Bačkys se právě rozplácla, aby dostala míček do svých rukou a míček chytá s přehledem
10:24 Faul hostů na útočné polovině je připravil o balón
09:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková, asistoval #90 Sabina Siňorová (2:0)
09:20 Nádherná střela Jiráskové a je z toho gól!
08:11 Aby mladá Boleslav mohla vystřídat, musely hráčky odpálit balón ze své obranné poloviny
06:25 Parádní střela Sofi Skalíkové z půlky, ale brankářka hostů chytá
05:39 Krosovou přihrávku Skokové překazila protihráčka
03:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská bez asistence (1:0)
03:57 Střela Břeské končí v síti
03:39 Břeská nasadila protihráčce paraádní gajdy
02:51 Krásné kombinace Chodova
01:33 1. střela soupeřů, ale Bačkys na svém místě
00:01 Buly pro domácí Chodov