44
  • 44 43:03
    Hurrican

FB Hurrican Karlovy Vary - FBŠ SLAVIA Plzeň 3:6
branky: 14. Martin Heřman, 26. Martin Tvrdek, 28. Radim Šlechta - 2. Michal Fuchs, 3. Jakub Černý, 5. Filip Huml, 6. David Lácha, 15. Filip Huml, 39. Jan Birka; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Erich Kellermann; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Jan Kolínek 19 - Lukáš Šimeček 10; po třetinách: 1:5, 2:0, 0:1
44:59 Komentář trenéra domácích: "Z naší strany podstatně lepší výkon než v předchozím utkání. Začátek ovlivnilo naše zbytečné vyloučení, které soupeře dostalo na koně a vytvořil si rozhodující náskok. Jinak ale klukům za tento zápas děkuji, stejně tak děkuji soupeři, rozhodčím i pořadatelům za celý dnešek."
43:03 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
38:49 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #52 Jan Birka, asistoval #15 Kryštof Hájek (3:6)
27:40 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #76 Radim Šlechta bez asistence (3:5)
25:16 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Martin Tvrdek bez asistence (2:5)
22:45 Vyloučen hráč #4 Martin Tvrdek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost
14:50 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #7 Filip Huml, asistoval #18 Matyas Tykal (1:5)
13:17 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #6 Martin Heřman, asistoval #67 David John (1:4)
11:46 Vyloučen hráč #48 Adam Baxa družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:15 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #70 David Lácha, asistoval #25 Václav Bistrý (0:4)
04:00 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #7 Filip Huml, asistoval #36 Marek Fuchs (0:3)
02:14 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #66 Jakub Černý, asistoval #13 Nikolas Kresl (0:2)
01:39 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #48 Adam Baxa (0:1)
00:06 Vyloučen hráč #4 Martin Tvrdek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra na zemi