• 44 43:35
    5:9
    (Ngo Phuc)

FB Hurrican Karlovy Vary - FBŠ Gorily Plzeň 5:9
branky: 9. Robin Rada, 15. Jakub Hofman, 18. David John, 26. Martin Tvrdek, 33. Martin Tvrdek - 5. Jakub Vojíř, 6. Vojtěch Bartsch, 10. Vlastimil Pinčák, 21. Tadeáš Tobiáš, 21. Vlastimil Pinčák, 24. Matyáš Dvořák, 25. Tadeáš Tobiáš, 38. Jakub Vojíř, 44. Tadeáš Tobiáš; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Jan Kolínek 41 - Marek Schober 22; po třetinách: 2:3, 2:4, 1:2
45:00 Komentář trenéra FB Hurrican Karlovy Vary: "Dnes to byl náš nejlepší výkon v sezóně, herně, i přístupem k utkání. I přes to, že soupeř byl více na míčku, cítili jsme šanci na body. Výpadek v druhé třetině nás o ně bohužel připravil. Stále máme mezery v naší hře, na kterých budeme chtít na tréninku zapracovat. Díky soupeři, rozhodčím i divákům za zápas."
45:00 Komentář trenéra FBŠ Gorily Plzeň: "Zlepšení co se týče přístupu a snahy o pochopení herních situací. Stále obrovské mezery v individuálních činnostech a hře pod tlakem. Velký kus práce před náma. Díky klukům za odmakaný zápas a Varům za fair hru."
43:35 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 5:9
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #42 Tadeáš Tobiáš, asistoval #7 Ar Ngo Phuc (5:9)
41:32 Vyloučen hráč #81 David John družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání
37:01 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 5:8
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #17 Jakub Vojíř, asistoval #77 Václav Müller (5:8)
35:27 Vyloučen hráč #7 Ar Ngo Phuc družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
32:15 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Martin Tvrdek, asistoval #93 Vojtěch Slavík (5:7)
26:41 Vyloučen hráč #23 Matyáš Dvořák družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
25:34 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Martin Tvrdek, asistoval #44 Robin Rada (4:7)
24:57 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
24:57 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 3:7
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #42 Tadeáš Tobiáš, asistoval #17 Jakub Vojíř (3:7)
24:44 Vyloučen hráč #54 Vlastimil Pinčák družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
23:34 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 3:6
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #23 Matyáš Dvořák, asistoval #19 Ondřej Svoboda (3:6)
20:59 Vyloučen hráč #8 Jiří Vilím družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
20:39 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 3:5
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #54 Vlastimil Pinčák, asistoval #23 Matyáš Dvořák (3:5)
20:13 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 3:4
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #42 Tadeáš Tobiáš, asistoval #14 Adam Čech (3:4)
17:53 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #81 David John, asistoval #7 Lukáš Koutník (3:3)
14:47 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #53 Jakub Hofman, asistoval #7 Lukáš Koutník (2:3)
12:15 Vyloučen hráč #4 Martin Tvrdek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:24 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 1:3
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #54 Vlastimil Pinčák bez asistence (1:3)
08:51 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Robin Rada bez asistence (1:2)
05:26 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #40 Vojtěch Bartsch, asistoval #14 Adam Čech (0:2)
04:26 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #17 Jakub Vojíř, asistoval #6 Vojtěch Hůda (0:1)