• 45 44:08
    2
    Ondřej PENK

FBŠ Gorily Plzeň - Florbal Chomutov 6:5
branky: 2. Tadeáš Tobiáš, 9. Ar Ngo Phuc, 30. Jakub Vojíř, 30. Marek Grasu, 32. Jakub Vojíř, 34. Tadeáš Tobiáš - 28. Matěj Dolejší, 38. Vít Kraj, 38. Tomáš Podubecký, 38. Jan Ibl, 42. Tomáš Podubecký; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 3:4 + Vít Sobek OS; využití: 1:2; diváků: 64; zásahy brankářů: Marek Schober 21, Filip Šrámek 1 - Adam Bolha 25; po třetinách: 2:0, 2:1, 2:4
45:00 Trenér Florbal Chomutov: Jiří Žižka: Soupeře jsme nechali na začátku utkání zbytečně utéci golově a zbytečnými chybami našich hráčů narůstal stav utkání v prospěch soupeře. Naší nedisciplínou a individuálními chybami jsme se přípravili o mnoho sil,které nám chyběli v koncovce. Probuzení našeho týmu přišlo dost pozdě.Děkujeme Plzni.
45:00 Trenér FBŠ Gorily Plzeň: Matěj Surák : Konečně povedený zápas z naší strany.  Stále nás zlobí nekvalita na míčku, ovšem díky dobré komunikaci při obraně a při presu jsme se následně dostávali do šancí a získávali převahu. Dneska musíme kluky pochválit. Makáme dál, čeká nás další důležité kolo a my se na něj musíme připravit. Děkujeme Chomutovu.
44:08 Vyloučen hráč #5 Ondřej Penk družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
41:17 GÓL Florbal Chomutov! 6:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #32 Tomáš Podubecký, asistoval #34 Jan Ibl (6:5)
40:48 Vyloučen hráč #23 Matyáš Dvořák družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
37:41 GÓL Florbal Chomutov! 6:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #91 Matěj Dolejší (6:4)
37:29 GÓL Florbal Chomutov! 6:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #32 Tomáš Podubecký, asistoval #28 David Mráz (6:3)
37:02 GÓL Florbal Chomutov! 6:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #75 Vít Kraj, asistoval #99 Jan Holovej (6:2)
36:19 Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil #34 Jan Ibl.
36:19 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Filip Šrámek družstva FBŠ Gorily Plzeň
34:11 Vyloučen hráč #14 Kryštof Josef Kalijanko družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
33:28 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 6:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #42 Tadeáš Tobiáš, asistoval #40 Vojtěch Bartsch (6:1)
31:41 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 5:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #17 Jakub Vojíř, asistoval #7 Ar Ngo Phuc (5:1)
29:59 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #27 Marek Grasu, asistoval #6 Vojtěch Hůda (4:1)
29:07 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #17 Jakub Vojíř, asistoval #6 Vojtěch Hůda (3:1)
27:33 GÓL Florbal Chomutov! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #34 Jan Ibl (2:1)
26:49 Vyloučen hráč #13 Nicolas Bolan družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
21:29 Vyloučen hráč #25 Adam Fišer družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:11 Vyloučen hráč #13 Nicolas Bolan družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za zvedání florbalky
08:51 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #7 Ar Ngo Phuc, asistoval #27 Marek Grasu (2:0)
01:52 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #42 Tadeáš Tobiáš, asistoval #7 Ar Ngo Phuc (1:0)
01:14 Vyloučen hráč #29 Vít Sobek družstva Florbal Chomutov - osobní trest
01:14 Vyloučen hráč #29 Vít Sobek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování