• 45 44:48
    2
  • 45 44:48

Florbal Ústí - FB Hurrican Karlovy Vary 3:2
branky: 5. Theodor Huber, 30. Jan Vondruška, 33. Vilém Vrzala - 17. David Pudil, 31. Martin Tvrdek; rozhodčí: Dominik Bartoš - Jaromír Péc; vyloučení: 1:2 + Martin Tvrdek OS; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Lukáš Rybníček 43 - Tomáš Křemen 25; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:1
45:00 Komentář trenéra FB Hurrican Karlovy Vary: "Mrzí nás, že si z dneška neodvážíme ani bod. Z naší strany to dnes byl dobrý výkon, nesmíme polevit na trénincích a pracovat na sobě dál tak, abychom byli schopni hrát vyrovnaná utkání i s takovými týmy, na které jsme dnes narazili. Všem svým hráčům děkuji za dnešek, stejně tak soupeřům za férová utkání."
45:00 Komentář trenéra Florbal Ústí: Takhle hrát rozhodně nechceme. Naprosté podcenění soupeře a odfláknutý zápas. Věřím, že se probereme a začneme prodávat to, co umíme. Přitvrdíme v tréninkovém procesu, aby se už toto neopakovalo. Díky soupeři za zápas.
44:48 Vyloučen hráč #4 Martin Tvrdek družstva FB Hurrican Karlovy Vary - osobní trest
44:48 Vyloučen hráč #4 Martin Tvrdek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování
42:46 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
32:35 GÓL Florbal Ústí! 3:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #2 Vilém Vrzala, asistoval #15 Theodor Huber (3:2)
31:24 Vyloučen hráč #53 Jakub Hofman družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování florbalky
30:05 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Martin Tvrdek bez asistence (2:2)
29:59 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška bez asistence (2:1)
16:51 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #38 David Pudil, asistoval #93 Vojtěch Slavík (1:1)
14:40 Vyloučen hráč #33 Jan Vondruška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra rukou
11:29 Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil #4 Martin Tvrdek.
04:46 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #15 Theodor Huber, asistoval #9 Tomislav Matějka (1:0)