• 45 44:47
    3:6
    ()

Florbal Ústí - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:6
branky: 15. Ondřej Hubka, 24. Marek Chroustovský, 26. Ondřej Hubka - 11. Antonín Votava, 13. David Štantejský, 14. Patrik Fialka, 36. Filip Kovářík, 43. Filip Kovářík, 45. Filip Kovářík; rozhodčí: Marcel Zelenka - Tomáš Novák; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 25 - Josef Šedivý 14; po třetinách: 1:3, 2:0, 0:3
45:00 Komentář hostů Pochop Jiří (Trenér): Kvalitní zápas, pro nás těžké udržet tempo ve hře na dvě pětky. Za nervy v první půlce zápasu si můžeme sami, kdy jsme nebyli schopni podržet míček a vklidu střídat. Jsem rád, že ve 3.třetině jsme dokázali udržet hlavy a zápas strhli na naší stranu. Děkuji soupeři za super zápas a těšíme se na poslední 2 kola základní části!
45:00 Střely ve 3. části: 3:10
44:47 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík bez asistence (3:6)
42:37 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #83 Antonín Votava (3:5)
35:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #13 Jan Štefek (3:4)
30:00 Střely ve 2. části: 7:10
25:34 GÓL Florbal Ústí! 3:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #73 Ondřej Hubka bez asistence (3:3)
23:28 GÓL Florbal Ústí! 2:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #33 Jan Vondruška (2:3)
15:00 Střely v 1. části: 7:11
14:45 GÓL Florbal Ústí! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #73 Ondřej Hubka, asistoval #66 Štěpán Malý (1:3)
13:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #24 Patrik Fialka, asistoval #83 Antonín Votava (0:3)
12:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #96 David Štantejský, asistoval #88 Marek Navrátil (0:2)
10:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava bez asistence (0:1)