• 60 59:59
    2
    Michal KUNART

Sklo Bohemia Světlá n/S - FbC Respect Hradec Králové 3:7
branky: 17. Luboš Brzoň, 22. Petr Trtík, 43. Martin Pavelka - 17. David Stružinský, 32. David Krása, 34. Ondřej Erbs, 35. Lukáš Kašpar, 44. Patrik Strejcius, 46. David Stružinský, 48. Lukáš Kašpar; rozhodčí: Daniel Jireček - Filip Neumann; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Tomáš Černohlávek 50 - Jeroným Žižka 17; po třetinách: 1:1, 1:3, 1:3
59:59 Vyloučen hráč #68 Michal Kunart družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za držení
58:04 Vyloučen hráč #9 Ondřej Holoubek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za držení
58:04 Vyloučen hráč #87 Ondřej Erbs družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
57:41 Vyloučen hráč #64 Michal Košut družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nesportovní chování
54:52 Vyloučen hráč #33 Jaroslav Krátký družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za bránění ve hře
47:07 Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
47:07 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #77 David Krása (3:7)
45:40 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #93 David Stružinský, asistoval #86 Patrik Strejcius (3:6)
43:56 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #86 Patrik Strejcius, asistoval #21 Ondřej Baloun (3:5)
42:24 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka, asistoval #9 Ondřej Holoubek (3:4)
41:56 Vyloučen hráč #5 Lukáš Kašpar družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
39:59 Počet střel po druhé třětině: Domácí: 11 střel                                               Hosté: 23 střel
34:38 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #33 Andrej Tibenský (2:4)
33:24 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #87 Ondřej Erbs, asistoval #8 Max Kuštan (2:3)
31:49 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 David Krása, asistoval #17 Radim Kunart (2:2)
30:24 Vyloučen hráč #7 Martin Pavelka družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za bránění ve hře
21:57 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #56 Petr Trtík, asistoval #64 Michal Košut (2:1)
19:59 Počet střel po první třetině: Domácí: 11 střel                                              Hosté: 15 střel
19:08 Vyloučen hráč #8 Max Kuštan družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
16:46 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Luboš Brzoň, asistoval #33 Jaroslav Krátký (1:1)
16:12 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #93 David Stružinský, asistoval #33 Andrej Tibenský (0:1)