• 60 59:48
    2
    David PÍŠE

FBŠ Všestary - TJ Centropen Dačice 6:5
branky: 5. Pavel Hellmann, 6. Štěpán Novák, 16. Roman Dostál, 19. David Píše, 47. Pavel Hellmann, 52. Vít Svoboda - 17. Oldřich Pecha, 26. Jan Morávek, 33. Jan Morávek, 51. Kryštof Kůs, 56. Jan Morávek; rozhodčí: Daniel Jireček - Radek Hrdlička; vyloučení: 4:3; využití: 2:2; zásahy brankářů: Jaromír Žák 20, Eliška Kučová ? - Lukáš Vacuška 35; po třetinách: 4:1, 0:2, 2:2
60:00 Komentář trenéra domacích Jana Freiberga:"Musím moc poděkovat klukům za neskutečnou bojovnost. Dnešní nasazení bylo neuvěřitelné. Soupeř byl velmi kvalitní a velmi nás trápil. Děkuji divákům za perfektní kulisu. Soupeři přeji šťastnou cestu domů."
59:59 Střely Všestary 10 - Dačice 15
59:48 Vyloučen hráč #30 David Píše družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
57:47 Timeout TJ Centropen Dačice
55:01 GÓL TJ Centropen Dačice! 6:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #16 Jan Morávek, asistoval #20 Radovan Kubek (6:5)
53:47 Vyloučen hráč #17 Jan Freiberg družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za špatné střídání
51:58 GÓL FBŠ Všestary! 6:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #16 Vít Svoboda, asistoval #95 Rudolf Klouček (6:4)
50:01 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #34 Pavel Gellner (5:4)
48:47 Vyloučen hráč #62 Jan Páleník družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
46:54 GÓL FBŠ Všestary! 5:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #74 Miloš Macháček (5:3)
41:32 Trestné střílení družstva FBŠ Všestary neproměnil #74 Miloš Macháček.
39:59 Střely Všestary 4 - Dačice 16
32:03 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #16 Jan Morávek, asistoval #92 Roman Sedlák (4:3)
29:33 Vyloučen hráč #2 Jan Volenec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
27:03 Vyloučen hráč #35 Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
25:47 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #16 Jan Morávek, asistoval #82 Tomáš Kubek (4:2)
19:59 Střely Všestary 6 - Dačice 10
18:49 GÓL FBŠ Všestary! 4:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #30 David Píše, asistoval #74 Miloš Macháček (4:1)
16:00 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #35 Oldřich Pecha, asistoval #20 Radovan Kubek (3:1)
15:06 GÓL FBŠ Všestary! 3:0
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #29 Roman Dostál, asistoval #74 Miloš Macháček (3:0)
05:43 GÓL FBŠ Všestary! 2:0
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #7 Pavel Hellmann (2:0)
04:29 GÓL FBŠ Všestary! 1:0
03:01 Vyloučen hráč #2 Petr Jindra družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání