• 35 34:00
    2
    Daniel MRKVAN

TJ Sokol Lázně Kynžvart - TJ Tlučná 7:1
branky: 20. Jiří Veselý, 20. Adam Kovanda, 21. Jakub Kohout, 27. Adam Hašek, 29. Adam Hašek, 30. Patrik Knopf, 32. David Jánský - 33. Jiří Míka; rozhodčí: Adam Krs - Jakub Šimek; vyloučení: 3 + Jakub Kohout TDKU:2 + Daniel Haltuf TDKU; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Tomáš Nápravník ? - Daniel Mayer ?; po třetinách: 0:0, 3:0, 4:1
36:00 Střely ve 3. části: 6:8
34:00 Vyloučen hráč #2 Daniel Mrkvan družstva TJ Sokol Lázně Kynžvart na 2 minuty za sekání
32:56 GÓL TJ Tlučná! 7:1
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #27 Jiří Míka, asistoval #10 Tomáš Vykoupil (7:1)
31:58 Vyloučen hráč #38 Martin Volf družstva TJ Tlučná na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:48 GÓL TJ Sokol Lázně Kynžvart! 7:0
Branku družstva TJ Sokol Lázně Kynžvart vstřelil #15 David Jánský, asistoval #78 Patrik Knopf (7:0)
31:35 Vyloučen hráč #10 Tomáš Vykoupil družstva TJ Tlučná na 2 minuty za vysoká florbalka
29:38 GÓL TJ Sokol Lázně Kynžvart! 6:0
Branku družstva TJ Sokol Lázně Kynžvart vstřelil #78 Patrik Knopf, asistoval #15 David Jánský (6:0)
28:34 GÓL TJ Sokol Lázně Kynžvart! 5:0
Branku družstva TJ Sokol Lázně Kynžvart vstřelil #21 Adam Hašek, asistoval #78 Patrik Knopf (5:0)
26:53 GÓL TJ Sokol Lázně Kynžvart! 4:0
25:32 Vyloučen hráč #37 Martin Gesl družstva TJ Sokol Lázně Kynžvart na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:00 Střely ve 2. části: 7:10
21:18 Vyloučen hráč #15 Daniel Haltuf družstva TJ Tlučná do konce utkání
21:18 Vyloučen hráč #15 David Jánský družstva TJ Sokol Lázně Kynžvart na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:18 Vyloučen hráč #19 Jakub Kohout družstva TJ Sokol Lázně Kynžvart do konce utkání
20:10 GÓL TJ Sokol Lázně Kynžvart! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Lázně Kynžvart vstřelil #19 Jakub Kohout, asistoval #97 Jiří Veselý (3:0)
19:48 GÓL TJ Sokol Lázně Kynžvart! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Lázně Kynžvart vstřelil #24 Adam Kovanda, asistoval #96 Petr Měchura (2:0)
19:14 GÓL TJ Sokol Lázně Kynžvart! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Lázně Kynžvart vstřelil #97 Jiří Veselý, asistoval #6 Ondřej Tisoň (1:0)
12:00 Střely v 1. části: 8:7