3:5
    Marek FUCHS
    (Fait)

FBŠ SLAVIA Plzeň B - Florbal Sokolov 3:5
branky: 2. Michal Fuchs, 26. Michal Fuchs, 43. Marek Fuchs - 8. Petr Koco, 14. Jan Lazebník, 33. Oliver Krček, 42. Lukáš Koutník, 42. Sebastián Vlček; rozhodčí: Jakub Iha - Karel Hencl; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Tomáš Vrba ? - Lukáš Rada ?; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:3
44:00 Sokolov trefuje břevno.
42:15 Slavia se nevzdává!
42:12 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 3:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #36 Marek Fuchs, asistoval #28 Jaromír Fait (3:5)
41:50 Dva rychlé góly Sokolova sráží Slavii na záda. Zvedne se ještě Slavia?
41:31 GÓL Florbal Sokolov! 2:5
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #9 Sebastián Vlček, asistoval #5 Oliver Krček (2:5)
41:01 GÓL Florbal Sokolov! 2:4
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #77 Lukáš Koutník, asistoval #98 Lukáš Rada (2:4)
38:53 Vyloučen hráč #2 Kryštof Majkus družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
37:20 Slavia nabídla soupeři gólovku z bezprostřední blízkosti, sokolovští ji ovšem odmítli.
34:50 Slavia spálila obří šanci. Z půl metru nedat do prázdné, to je také umění.
34:23 Údiv ve tváři všech příchozích, kteří se dozví, že vede Sokolov je značný.
32:00 GÓL Florbal Sokolov! 2:3
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #5 Oliver Krček, asistoval #9 Sebastián Vlček (2:3)
32:00 Nedůraz slávistické obrany potrestán. Sokolov opět ve vedení.
29:59 Druhá třetina přinesla stejně jako ta první vyrovnaný florbal na úrovni 2. juniorské ligy.
25:54 Slavia využila přesilovku a srovnala na 2:2.
25:18 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #36 Marek Fuchs (2:2)
25:16 Vyloučen hráč #32 Lukáš Horešovský družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za zvedání florbalky
25:07 Hra 4 na 4 nepřinesla branku.
22:27 Vyloučený hráč Sokolova se prý pokusil o souboj rameno na rameno, rozhdčí to ovšem viděl jinak.
22:23 Vyloučen hráč #18 Vojtěch Kaňka družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za vražení zády
21:59 Vyloučen hráč #45 Michal Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za hrubost
21:55 Hráč Sokolova s číslem 10 si po každé kličce rovná brýle. Zatím si je rovnal jenom jednou.
21:03 Drobný hráč Sokolova ukázal své šikovné ruce a rychlou otočkou zmátl obranu soupeře.
17:53 Sokolovští nejsou zrovna v symbióze se svými florbalkami. To se Slávistům líbí.
17:15 Gólman Slavie zachránil své obránce, kteří rozehrávali jako mladší žáci a přišli o balónek.
16:30 Slavia začátek druhé části zaspala, sokolovští ale gól nevstřelili, ještě si nesrovnali mířidla.
14:59 První třetina přinesla poměrně klidný florbal na úrovni 2. juniorské ligy.
14:00 Sokolov se sice první třetinu spíše bráni, jeho brejky jsou ovšem nebezpečné a zatím tato strategie Sokolovu stačí.
13:23 GÓL Florbal Sokolov! 1:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #11 Jan Lazebník, asistoval #2 Kryštof Majkus (1:2)
11:00 Sokolov bude své střely muset stočit tak o 6 metrů více ke středu hřiště. Tam stojí branka.
10:17 Posledních pár minut diváci sledují klidnou hru.
07:06 GÓL Florbal Sokolov! 1:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #27 Petr Koco, asistoval #2 Kryštof Majkus (1:1)
07:06 Rychlá orientace v prostoru velkého brankoviště přinesla Sokolovu vyrovnání.
05:00 V úvodu zápasu se lépe daří Slavii, která to potvrdila i vstřelenou brankou.
01:26 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #18 Matyas Tykal (1:0)