45
  • 45 44:40
    2

FBŠ Gorily Plzeň - Florbal Sokolov 2:3
branky: 30. Tadeáš Tobiáš, 31. Nicolas Bolan - 20. Oliver Krček, 37. Fathi Hedar, 37. Sebastián Vlček; rozhodčí: Jakub Iha - Karel Hencl; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Filip Šrámek ? - Jan Trnka ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:2
44:40 Vyloučen hráč #13 Nicolas Bolan družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hra na zemi
44:40 Vyloučený hráč nám pověděl, že prý byl podkopnut a v důsledku toho spadl na balónek. Sudí ovšem situaci viděl jinak. A co řekne rozhodčí to je svaté.
43:58 Timeout Florbal Sokolov
43:16 Domácí se pokoušejí o hru v 6. Domácí svatyně tak zeje prázdnotou.
41:28 Je zajímavé pozorovat některé souboje na hřišti. Občas to vypadá jako by to byl souboj haevyweight vs featherweight.
36:33 GÓL Florbal Sokolov! 2:3
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #9 Sebastián Vlček, asistoval #77 Lukáš Koutník (2:3)
36:33 Druhý gól v rychlém sledu událostí. Hosté dávají gólý z rychlých akcí, zatímco domácí se trápí se svými góly. A to jsou troufáme si říci aktivnějšímj týmem
36:08 GÓL Florbal Sokolov! 2:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #10 Fathi Hedar, asistoval #2 Kryštof Majkus (2:2)
36:08 Hosté po rychlé standartní akci z rohu hřiště vyrovnávají stav utkání.
34:22 Domácí se snaží navýšit svůj nákok. Obrana soupeře je, ale pevná jako betonová zeď.
32:10 Vzduchem se proletěla florbalka hráče hostujícího týmu. Chvíli to vypadalo jako by do haly vlétla malá helikoptéra.
30:58 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #13 Nicolas Bolan, asistoval #40 Vojtěch Bartsch (2:1)
30:58 Bolan nám ukázal své střelecké umění. Jeho střela byla stejně blýskavá jako jeho florbalka.
29:09 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #42 Tadeáš Tobiáš bez asistence (1:1)
29:09 Tedeáš Tobiáš nám vyrovnává stav utkání. Zahrál si na uklízečku a dokonale vyčistil horní roh branky hostů. I v reálném životě by si touto prací neudělal ostudu. My můžeme konstatovat že tým Goril prolomil střeleckou smůlu.
28:20 Ve vlstním oslabení se do úniku dostali hosté, branku z této akce, ale nevstřelili.
27:51 Vyloučen hráč #21 Matouš Burianek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře
27:22 Adam Čech už si potřeboval vylít vztek. Jeho komentář k jeho vlastní střele psát nebudeme. Nechceme pohoršovat mladší diváky.
26:00 Fisher míří nad bránu, domácí by potřebovali střílet níže. To se zatím nedaří.
24:26 První lajna domácích si stále drží tlak na bránu. Hostující brankář už několikrát slyšel cinkat tyč za jeho zády. Díky tomu si hosté s odřenýma ušima drží jednobrankový náskok.
21:56 Po tvrdém souboji v rohu si hráči asi odřeli lak svých florbalek. Doufejme že florbalky nebyly poškozeny a budou hráčům sloužit i nadále.
19:36 GÓL Florbal Sokolov! 0:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #5 Oliver Krček, asistoval #9 Sebastián Vlček (0:1)
19:36 Skóre otevírají hosté. S dobře umístěnou střelou na zadní tyč nemohl gólman Goril nic dělat.
18:17 Stále máme bezbrankový stav. Tento stav nás už trochu nudí, bohužel jakožto pořadatelský stolek přínos branek neovlivníme.
16:18 I v druhém dějství jsou zatím domácí aktivnějším týmem. První střelu druhé třetiny si připsal Nicolas Bolan.
14:59 První třetina skončila bez branek.
12:42 Vyloučen hráč #40 Vojtěch Bartsch družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
12:42 Domácí číslo 40 si asi popletlo sport a ohnalo se po soupeřovi. Tímto si vysloužilo 2 trestné minuty. Hráč se k tomu vyjádřil způsobem, který není radno sem psát.
11:58 Fisher vyždímal svůj biceps k tomu aby vyslal na bránu soupeře tvrdý projektil. Střela, ale opět končí v bloku.
10:20 Nešťastný odkop Aubuse končí mezi fanoušky. Ti si tak ze zápasu mohou odvézt malý suvenýr.
08:30 Dlouhý výhoz Šrámka Bartsch neproměnil.
06:19 I gólman domácích Filip Šrámek si připisuje první úspěšný zákrok. Střela ze střední vzdálenosti mu neudělala vrásky na tváři.
05:25 Gorily zatím přehrávají svého soupeře, gól to zatím nepřineslo.
04:24 Lukáš Fisher si asi myslí že hraje stiga hokej. Jeho snaha se cení, to musíme uznat.
02:42 Vlastimil Pinčák šlape jako motorová myš. Zatím bez úspěchu, což ho může mrzet. My doufáme, že jeho čas ještě přijde.
01:02 První střelu utkání zařídil Patrik Hranáč. Skončila ovšem jen v bloku soupeře.
00:01 Vstupujeme do posledního utkání dnešního dne. Utkají se nám zde Gorily Plzeň a Florbal Sokolov.