11:3
    Tomáš SVOBODA
    (Mikulanda)

Florbal Tachov - SK INTEROBAL PLZEŇ 11:3
branky: 4. Ondřej Balý, 5. Patrik Ráž, 8. Ondřej Balý, 10. Jan Jakub Roháč, 12. Ondřej Balý, 18. David Sňozík, 20. Pavel Jendrichovský, 25. Pavel Gabriško, 32. Patrik Ráž, 36. David Sňozík, 36. Pavel Šťástka - 25. Marek Koláček, 33. Šimon Klech, 36. Tomáš Svoboda; rozhodčí: Vojtěch Pelikán - Matouš Eret; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Adam Basl 3, Matyáš Vosyka 4 - Martin Prokop 21; po třetinách: 5:0, 2:0, 4:3
36:00 Střely ve 3. části: 9:4
35:59 GÓL SK INTEROBAL PLZEŇ! 11:3
Branku družstva SK INTEROBAL PLZEŇ vstřelil #14 Tomáš Svoboda, asistoval #25 Ondřej Mikulanda (11:3)
35:26 GÓL Florbal Tachov! 11:2
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #42 Pavel Šťástka, asistoval #12 Vojtěch Koliha (11:2)
35:11 GÓL Florbal Tachov! 10:2
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #13 David Sňozík, asistoval #7 Patrik Ráž (10:2)
32:20 GÓL SK INTEROBAL PLZEŇ! 9:2
Branku družstva SK INTEROBAL PLZEŇ vstřelil #33 Šimon Klech, asistoval #34 Marek Koláček (9:2)
31:58 GÓL Florbal Tachov! 9:1
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #7 Patrik Ráž, asistoval #22 Ondřej Balý (9:1)
31:31 Vyloučen hráč #22 Miroslav Mansfeld družstva SK INTEROBAL PLZEŇ na 2 minuty za bránění ve hře
24:35 GÓL SK INTEROBAL PLZEŇ! 8:1
Branku družstva SK INTEROBAL PLZEŇ vstřelil #34 Marek Koláček, asistoval #33 Šimon Klech (8:1)
24:19 GÓL Florbal Tachov! 8:0
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #40 Pavel Gabriško, asistoval #22 Ondřej Balý (8:0)
24:00 Střely ve 2. části: 10:3
19:55 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Matyáš Vosyka družstva Florbal Tachov
19:32 GÓL Florbal Tachov! 7:0
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #9 Pavel Jendrichovský, asistoval #22 Ondřej Balý (7:0)
17:16 GÓL Florbal Tachov! 6:0
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #13 David Sňozík, asistoval #22 Ondřej Balý (6:0)
12:00 Střely v 1. části: 13:2
11:13 GÓL Florbal Tachov! 5:0
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #22 Ondřej Balý bez asistence (5:0)
09:49 GÓL Florbal Tachov! 4:0
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #27 Jan Jakub Roháč, asistoval #7 Patrik Ráž (4:0)
07:50 GÓL Florbal Tachov! 3:0
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #22 Ondřej Balý bez asistence (3:0)
04:51 GÓL Florbal Tachov! 2:0
03:02 GÓL Florbal Tachov! 1:0
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #22 Ondřej Balý, asistoval #7 Patrik Ráž (1:0)
00:57 Vyloučen hráč #23 Adam Šebor družstva SK INTEROBAL PLZEŇ na 2 minuty za hra na zemi