45
  • 45 44:05
    Vysoké Mýto

FTC Vysoké Mýto - TJ Sokol Jaroměř 4:3
branky: 2. Luboš Kovář, 23. Matyáš Tejkl, 37. Zdeněk Kyndl, 44. Jakub Hrdina - 11. Adam Průša, 15. Miroslav Nepraš, 40. Jan Jiran; rozhodčí: Tomáš Haufer - Patrik Csicsó; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Petr Bartáček 9 - Vojtěch Fof 14; po třetinách: 1:2, 1:0, 2:1
45:00 Komentář trenéra domácích: První a druhá třetina z naší strany velice nervozní a ovlivněná zbytečnými vyloučeními, jinak vyrovnaný zápas..Děkujeme soupeři za utkání.
45:00 Komentář trenéra hostů Jiří Kyška: Pěkné vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách. Chyběl nám klid v zakončení. Zápas mohl skončit i našim vítězstvím. Děkuji soupeři za zápas a gratuluji k vítězství.
45:00 Střely hosté-3, střely domácí- 6
44:05 Timeout FTC Vysoké Mýto
43:09 Timeout TJ Sokol Jaroměř
43:09 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Jakub Hrdina, asistoval #8 Matěj Prokop (4:3)
41:49 Mýto hraje spíše klidnější hru
39:49 Luxusní střela Jirana, který nekompromisně zakončuje do brány
39:25 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Jan Jiran, asistoval #8 Miroslav Nepraš (3:3)
38:36 Hra se přesouvá ze strany na stranu
36:29 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Zdeněk Kyndl, asistoval #6 Jozef Kandráč (3:2)
32:28 Paradní zákrok brankáře z Jaroměře
30:00 Střely hosté- 4, střely domácí- 6
24:08 Na míčku je teď spíše Mýto
23:53 Jaroměř stále zkouší vymýšlet nějaké kombinace, ale nedaří se trefit branku
22:32 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Matyáš Tejkl bez asistence (2:2)
20:40 Mýto jde furt do těla a nevyplácí se jim to
19:58 Vyloučen hráč #9 Matyáš Tejkl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:36 Vyloučen hráč #10 Zdeněk Kyndl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování florbalky
15:00 Střely hosté- 5,střely domácí-6
14:04 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Miroslav Nepraš, asistoval #19 Adam Emlar (1:2)
14:04 Krásná sehra Jaroměře, dávají gól
13:56 Vyloučen hráč #6 Jozef Kandráč družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:25 Hra je čím dál víc a víc agresivnější
10:34 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #6 Adam Průša, asistoval #18 Patrik Adámek (1:1)
09:38 Vyloučen hráč #6 Jozef Kandráč družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře
09:10 hra se přesouvá ze strany na stranu
01:22 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #20 Luboš Kovář, asistoval #9 Matyáš Tejkl (1:0)
01:22 Perfektní sehra Mýta, zakončují do brány