44
  • 44 43:43
    FbC HK

FbC Skuteč - FbC Hradec Králové B 6:4
branky: 5. Oliver Zavoral, 12. Oliver Zavoral, 18. Filip Kubíček, 26. Matěj Florián, 28. Oliver Zavoral, 32. Jakub Dudek - 24. Tommi Fiala, 33. Vojtěch Kalaš, 38. Tommi Fiala, 42. Matěj Kremeník; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Lucie Adamová; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Daniel Nekvinda 20 - Jakub Musil 30; po třetinách: 2:0, 3:1, 1:3
44:59 Komentář trenérá Skutče: Zápas byl vyrovnaný první půlku zápasu jsme si vytvořili několik slibných šanci, které jsme nevyužili. Náš golman nás znovu podržel. Děkuji soupeři za hru.
44:59 Komentář trenéra Hradce Tomáše Pokorného : Tento zápas herně nebyl úplně špatný. Ze hry jsme měli více a v práci na balonku jsme byli jasně lepší. Bohužel v koncovce jsme úplně pohořeli. Gratuluji soupeři, máme co zlepšovat.
44:59 Střely ve 3. třetině Skuteč 8 Hradec 5
43:43 Timeout FbC Hradec Králové B
41:31 Vyloučen hráč #83 Vojtěch Kalaš družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za vysoká florbalka
41:13 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #95 Matěj Kremeník bez asistence (6:4)
40:00 Standartní situace pro Hradec, která skončila v rohu hřiště
37:03 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #91 Tommi Fiala, asistoval #95 Matěj Kremeník (6:3)
36:34 Samostatný únik Marka Jedlana skončila neúspěšně
32:35 Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové B neproměnil #9 Marek Jedlan.
32:35 Škoda Marek Jedlan neproměnil nájezd což je škoda
32:02 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #83 Vojtěch Kalaš bez asistence (6:2)
32:02 Hradec opět stahuje náskok Skutče na rozdíl 4 golů a snaží se vyrovnat
31:29 GÓL FbC Skuteč! 6:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #73 Jakub Dudek, asistoval #24 Filip Keller (6:1)
30:01 Poslední třetina a Hradec se musí snažit aby obrátily nepříznivý stav ve svůj prospěch
29:59 Střely ve 2. třetině Skuteč 6 Hradec 12
27:11 GÓL FbC Skuteč! 5:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #9 Oliver Zavoral, asistoval #73 Jakub Dudek (5:1)
25:52 Vyloučen hráč #91 Tommi Fiala družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za bránění ve hře
25:50 GÓL FbC Skuteč! 4:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #4 Matěj Florián bez asistence (4:1)
23:33 Konečně se to Hradci podařilo, vstřelili branku a zvíšili své tempo
23:32 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #91 Tommi Fiala, asistoval #11 Aleksandr Petečela (3:1)
23:00 Hradec se dostává do obrovských šancí ale nedaří se jim zakončit
17:09 A Skuteč zvyšuje svůj náskok na 3 goly a ukazuje Hradci že nejsou jednoduchým soupeřem
17:08 GÓL FbC Skuteč! 3:0
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #21 Filip Kubíček, asistoval #9 Oliver Zavoral (3:0)
15:01 Začíná nám 2. třetina a Hradec vyhrál uvodní buly a tlačí se aktivně dopředu
14:59 Střely v 1. třetině Skuteč 12 Hradec 7
13:30 Skuteč hraje velice opatrně nedělá chyby v obraně a dostávají se lehce do útočné poloviny
11:11 GÓL FbC Skuteč! 2:0
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #9 Oliver Zavoral, asistoval #99 Deniz Rybenský (2:0)
09:00 Hradec se tlačí do soupeřovic branky ale nedaří se jim zakončit
04:25 GÓL FbC Skuteč! 1:0
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #9 Oliver Zavoral, asistoval #8 Radek Pešek (1:0)
04:25 Úvodním branku utkání po dorážce do prázdné Zavoral a posílá svůj tým do vedení
01:00 A máme tu začátek druhého zápasu Hradce kde doufáme ve výhru