• 45 44:07
    2
    Daniel VALEŠ

KM automatik FBK Jičín - FbC Hradec Králové B 13:8
branky: 3. Petr Szturc, 4. Vít Černý, 6. Petr Szturc, 9. Vít Černý, 18. Vít Černý, 32. Vojtěch Linhart, 33. Lukáš Patzelt, 34. Vít Černý, 37. Petr Szturc, 38. Petr Szturc, 40. Petr Szturc, 41. Vít Černý, 44. Antonín Zikmund - 3. Kryštof Kulhánek, 4. Aleksandr Petečela, 14. Aleksandr Petečela, 19. Tomáš Karlík, 25. Tomáš Karlík, 31. Tomáš Karlík, 42. Jáchym Jeřábek, 44. Jáchym Jeřábek; rozhodčí: Pavel Špryňar - Martin Svoboda; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matěj Slavík ? - Michal Malý ?; po třetinách: 4:3, 1:2, 8:3
44:59 Komentář trenéra domacích: První dvě třetiny se nepovedli. V poslední brázdě jsme však ukázali naší sílu. Děkujeme soupeřům,divákům a rozhodčím. Olé.
44:59 Střely 3.třetina: Jičín 11 - Hradec 5
44:07 Vyloučen hráč #5 Daniel Valeš družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování florbalky
43:20 GÓL FbC Hradec Králové B! 13:8
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #7 Jáchym Jeřábek, asistoval #97 Přemek Hanzlík (13:8)
43:03 GÓL KM automatik FBK Jičín! 13:7
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Antonín Zikmund, asistoval #18 Adam Sucharda (13:7)
41:01 GÓL FbC Hradec Králové B! 12:7
40:42 GÓL KM automatik FBK Jičín! 12:6
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #31 Vít Černý, asistoval #10 Petr Szturc (12:6)
40:42 Černý + Szturc, tahle dvojka si sedla a už tu máme 12.gól za KM automatik FBK Jičín.
39:34 GÓL KM automatik FBK Jičín! 11:6
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Petr Szturc, asistoval #43 Vojtěch Linhart (11:6)
39:34 Senazční akce a famózní přihrávka Vojty Linharta, Petr Szturc zatloukl pod víko - Jičín točí jedenáctku.
38:10 Hráč číslo 18 z Jičína si vyprosil asistenci
37:52 GÓL KM automatik FBK Jičín! 10:6
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Petr Szturc, asistoval #18 Adam Sucharda (10:6)
37:36 Jičín se ve 3 třetině oklepal a začíná kontrolovat hru.
36:40 Jičín využívá přesilovku.
36:03 GÓL KM automatik FBK Jičín! 9:6
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Petr Szturc, asistoval #5 Daniel Valeš (9:6)
35:11 Vyloučen hráč #3 Ondřej Felgr družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za špatné střídání
33:33 Timeout FbC Hradec Králové B
33:31 GÓL KM automatik FBK Jičín! 8:6
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #31 Vít Černý, asistoval #49 Matyáš Filip (8:6)
32:48 GÓL KM automatik FBK Jičín! 7:6
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Lukáš Patzelt bez asistence (7:6)
31:27 GÓL KM automatik FBK Jičín! 6:6
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #43 Vojtěch Linhart, asistoval #10 Petr Szturc (6:6)
30:54 GÓL FbC Hradec Králové B! 5:6
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #92 Tomáš Karlík, asistoval #58 Jakub Veselka (5:6)
29:59 Jičín: 7, Hradec: 6 střely
29:17 Vyloučen hráč #10 Petr Szturc družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
24:11 GÓL FbC Hradec Králové B! 5:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #92 Tomáš Karlík z trestného střílení (5:5)
18:26 GÓL FbC Hradec Králové B! 5:4
17:57 GÓL KM automatik FBK Jičín! 5:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #31 Vít Černý, asistoval #43 Vojtěch Linhart (5:3)
14:59 Jičín: 9, Hradec: 4 střely.
14:34 Vyloučen hráč #18 Adam Sucharda družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:24 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #11 Aleksandr Petečela bez asistence (4:3)
08:45 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #31 Vít Černý bez asistence (4:2)
05:33 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Petr Szturc, asistoval #31 Vít Černý (3:2)
03:39 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #31 Vít Černý, asistoval #18 Adam Sucharda (2:2)
03:07 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:2
02:50 Hra je zatím vyrovnaná
02:29 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Petr Szturc bez asistence (1:1)
02:00 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #37 Kryštof Kulhánek, asistoval #7 Jáchym Jeřábek (0:1)