• 45 44:51
    2:16
    (Špaček)

TD-IS IBK Holice - FTC Vysoké Mýto 2:16
branky: 5. Lukáš Rolenec, 10. Viktor Pražák - 4. Matěj Prokop, 11. Erik Šigut, 11. Jakub Hrdina, 17. David Špaček, 25. Matěj Prokop, 26. Erik Šigut, 28. Jozef Kandráč, 34. Matyáš Tejkl, 36. Vojtěch Vančura, 37. Erik Šigut, 38. Matěj Prokop, 40. Zdeněk Kyndl, 43. Zdeněk Kyndl, 43. David Špaček, 44. Matyáš Tejkl, 45. Matěj Prokop; rozhodčí: Martin Korunka - Matěj Kourek; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: David Valenta 30 - Petr Bartáček 16; po třetinách: 2:3, 0:4, 0:9
45:00 Komentář hostů Kyndl Zdeněk (Trenér): Podařené utkání i s využitou koncovkou po mnoha předchozích zápasech. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 5:20
44:51 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:16
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Matěj Prokop, asistoval #23 David Špaček (2:16)
43:16 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:15
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Matyáš Tejkl bez asistence (2:15)
42:49 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:14
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #23 David Špaček, asistoval #13 Erik Šigut (2:14)
42:33 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:13
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Zdeněk Kyndl, asistoval #23 David Špaček (2:13)
40:42 Vyloučen hráč #36 Matěj Krám družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za hrubost
39:23 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:12
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Zdeněk Kyndl, asistoval #8 Matěj Prokop (2:12)
37:36 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:11
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Matěj Prokop, asistoval #9 Matyáš Tejkl (2:11)
36:56 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #13 Erik Šigut, asistoval #5 Vojtěch Vančura (2:10)
35:04 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:9
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #5 Vojtěch Vančura z trestného střílení (2:9)
33:50 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:8
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Matyáš Tejkl, asistoval #23 David Špaček (2:8)
30:00 Střely ve 2. části: 5:15
27:23 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Jozef Kandráč, asistoval #23 David Špaček (2:7)
25:07 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #13 Erik Šigut, asistoval #11 Matěj Tošovský (2:6)
24:43 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Matěj Prokop, asistoval #16 Jakub Hrdina (2:5)
16:13 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #23 David Špaček, asistoval #6 Jozef Kandráč (2:4)
15:00 Střely v 1. části: 8:11
10:23 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Jakub Hrdina, asistoval #12 Lukáš Rolenec (2:3)
10:02 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #13 Erik Šigut, asistoval #23 David Špaček (2:2)
09:20 GÓL TD-IS IBK Holice! 2:1
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #22 Viktor Pražák, asistoval #30 Jakub Říha (2:1)
09:17 Vyloučen hráč #3 Tadeáš Adámek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
04:06 GÓL TD-IS IBK Holice! 1:1
Vlastní branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #12 Lukáš Rolenec (1:1)
03:03 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Matěj Prokop, asistoval #10 Zdeněk Kyndl (0:1)
03:03 Teď to Vysokomíčtí udělali senzačně a je z toho i gól na 0:1