• 44 43:08
    2
    Tina PRAŽANOVÁ

FbC Skuteč - Orel Rtyně v Podkrkonoší 3:1
branky: 28. Viktorie Kučerová, 29. Adéla Ficková, 41. Nathalie Sodomková - 41. Tereza Vitverová; rozhodčí: Maximilián Mako - Jana Uhlířová; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Barbora Dusová 24 - Klára Karlíková 14; po třetinách: 0:0, 2:0, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 7:9
43:08 Vyloučen hráč #19 Tina Pražanová družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:08 Hráčka domácích s číslem 19 zastavuje protihráčku běžící po mantinelu nedovoleným způsobem a končí na trestné lavici
40:16 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #16 Tereza Vitverová bez asistence (3:1)
40:16 Hráčka hostujícího týmu s číslem 16 zakončuje z poloviny hřiště přímo do branky
40:04 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
40:04 GÓL FbC Skuteč! 3:0
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #20 Nathalie Sodomková bez asistence (3:0)
38:55 Brankářka Rtyně je jako na střelnici, ale svůj tým drží
35:25 Hráčky z obou týmu po sobě hází míček a neví jak hru uklidnit, ta se přelévá od brány k bráně
30:00 Střely ve 2. části: 10:4
28:20 GÓL FbC Skuteč! 2:0
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #11 Adéla Ficková, asistoval #20 Nathalie Sodomková (2:0)
28:20 Domácí vzápětí zvyšují svůj náskok po přesném zakončení hráčky s číslem 11 po standartce
27:03 GÓL FbC Skuteč! 1:0
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #13 Viktorie Kučerová bez asistence (1:0)
27:03 První branku utkání vstřelila hráčku domácích s číslem 13 po proběhnutí celého hřiště a ukázkovým zakončením
26:17 Míček záhadně proklouzl v souboji škvírou mezi mantynely
21:15 Brankářka Rtyně předvádí neuvěřitelné zákroky v přečíslení před její brankou
18:05 Tým domácích má velké šance v předbrankovém prosturu, ale ne a ne zakočit
16:36 Hráčka domácích s číslem 88 si prohodila dvě protihráčky, ale zakončuje mimo branku
15:00 Střely v 1. části: 8:6
10:50 Hráčky z obou týmů skončily na zemi po souboji u mantinelu
07:07 Vyloučen hráč #13 Viktorie Kučerová družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
07:07 Hráčka domácích s číslem 13 zastavuje protihráčku v nebezpečném úniku, ale odchází na trestnou lavici na 2 minuty za sekání
02:40 Hra je svižná a přelévá se ze strany na stranu
00:00 Úvodní buly získal tým hostů.