9:3
    Adam OBERTAN
    ()

Hornets Brno ZŠ Horní - FbK Orlicko-Třebovsko 9:3
branky: 7. Filip Barus, 8. Robin Růžička, 14. Filip Barus, 17. Martin Ryšánek, 44. Marek Zapletal, 50. Robin Růžička, 59. Lukáš Paták, 60. Patrik Fabián, 60. Adam Obertan - 24. Tomáš Langer, 26. Jan Machatý, 53. Matěj Tesař; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Bořek Králík 21 - Jakub Hrdlička 16; po třetinách: 4:0, 0:2, 5:1
60:00 Komentář trenéra domácích Pavla Brückner: Hra na balónku po celý zápas, ve druhé třetině jsme nechytili tempo, ale ve třetí třetině jsme se vrátili ke slušné hře a kontrolovali utkání. Děkujeme soupeři, rozhodčím i divákům za zápas a přejeme hodně štěstí v sezóně.
60:00 Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do dalších fází soutěže.
60:00 Střely celkem: 25:24
60:00 Střely po třetí části: 10:11
59:59 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 9:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #83 Adam Obertan bez asistence (9:3)
59:54 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 8:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #89 Patrik Fabián, asistoval #83 Adam Obertan (8:3)
59:54 Obertan ladně nahodil na Fabiána a ten si v klidu doklepává.
58:37 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 7:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #26 Lukáš Paták, asistoval #19 Robin Růžička (7:3)
58:27 Růžička si mazácky počkal a pak dával na Patáka, který se trefuje.
55:52 Růžička ukazuje svoje technické dovednosti, zatím mu to vychází.
53:42 Tlak v hale stoupá, hosté tlačí!
52:07 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
52:07 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 6:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #6 Matěj Tesař, asistoval #29 Tadeáš Vaněk (6:3)
52:07 Krásný brejk od hostů končí šťastně a slaví!
49:49 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 6:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #19 Robin Růžička, asistoval #45 Tomáš Havlíček (6:2)
49:49 Po dlouhém tlaku se Růžička trefuje a domácí slaví!
47:12 Havlíček po hvězdné výkonu v oslabení se po faulu v klidu zvedá a odchází po svých na střídačku.
45:07 Vyloučen hráč #65 Martin Ryšánek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
43:58 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 5:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #13 Marek Zapletal, asistoval #26 Lukáš Paták (5:2)
43:58 Růžička na Patáka ten na Zapletala, který s klidem na srdci posouvá míček do prázdné brány.
43:24 Růžička trefuje míček z voleje, ale trefuje pouze "holuby".
43:06 Růžička na Patáka ten na Zapletala, který si s klidem na srdci doklepl míček do prázdné brány.
42:06 Rak si nekompromisně šel do rohu pro míček a vybojoval volný úder.
41:25 Jéňa Šamánek v hledišti hýčká svoji druhou polovičku, ale k fandění se moc nemá.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají domácí!
40:00 Střely v druhé části: 7:8
39:55 Nátlak na bránu hostů, ale domácí stále nemohou prolomit obranu hostů.
38:48 Domácí pořád v tlaku, zatím bez ovoce.
38:02 Další střela hostů, Králík s přehledem chytá.
37:02 Hosté po dlouhé době v šanci, střílí nad.
32:51 Hosté přesilovku nevyužívají a hraje se 5 na 5.
32:10 Hosté zatím strávily většinu přesilovky na jejich půlce.
31:50 Janiczek ve vyložené šanci, kterou bohužel neproměňuje.
30:51 Vyloučen hráč #33 Jiří Žák družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře
30:51 Nešťastné vyloučení, uvidíme jak s tím hosté naloží.
29:48 Druhý míček na hříšti, hra se přerušuje, hosté v tenzi.
28:29 Hosté se už probrali a dostávají se víc a víc do šancí.
27:10 Domácí pálí ránu za ránou, zatím bez úspěchu.
25:22 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #93 Jan Machatý, asistoval #90 Tomáš Martinásek (4:2)
25:22 Domací zamáslili návrat a hosté si jen vychutnali gólový moment.
25:10 Domácí pořád tlačí, hosté neúnosně brání a zatím obrana drží.
23:32 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #30 Tomáš Langer bez asistence (4:1)
23:32 Po střele hostů se míček odrazil a pomaličku si doplul do brány a hosté snižují!
22:14 Hosté si zatím míček moc neužili.
20:01 Na buly úspěšnější hosté.
20:00 Střely v první části: 8:5
18:20 Po brilantní nahrávce Fabiána Rak netrefuje míček a hosté jdou do protiútoku.
16:50 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 4:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #65 Martin Ryšánek bez asistence (4:0)
16:50 Ryšánek se na slepo otočil od mantinelu a jeho pevná víra v jeho střelu končí gólem a posílá domácí do většího vedení.
14:55 Hosté se zatím v útočném pásmu trápí.
13:51 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 3:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #89 Patrik Fabián (3:0)
13:51 Ťukačka ze strany na stranu končí šťastně a domácí slaví další gól.
12:30 Růžička se snadil prosadit své fotbalové vlohy, ale hosté mu hned ukazují, že takhle se to nedělá a kazí akci.
09:30 Hosté se snaží dostat do gólové šance, obrana domácích je neomylná.
07:36 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 2:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #19 Robin Růžička bez asistence (2:0)
07:36 Po sporné situaci na středu hřiště se Růžička chopil míčku a dopravil ho za gólmanovy záda.
06:02 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 1:0
06:02 Barus otevírá skóre dnešního zápasu, doufejme že to není jeho poslední gól.
02:55 Poprvé vidíme na hřišti Jirku Žáka v dresu domácích, snad se mu bude dařit.
02:14 Barus střílí od půlky, Fabián se snaží dorážet, marně.
01:27 Hosté jsou zatím pasivní, domácí tlačí!