• 59 58:48
    3:5
    ()

Hornets Brno ZŠ Horní - Florbal Náchod 3:5
branky: 42. Tomáš Rak, 43. Lukáš Paták, 55. Tomáš Rak - 33. Aleš Kaválek, 35. František Donaj, 49. Jiří Vlček, 58. Ondřej Bachtík, 59. Ondřej Bachtík; rozhodčí: David Lovas - Ondřej Lukáš; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 106; zásahy brankářů: Bořek Králík 26 - Vlastimil Skalický 27; po třetinách: 0:0, 0:2, 3:3
60:00 Komentář trenéra domácích: Odehráli jsme velmi dobré utkání s dobře organizovaným soupeřem. V závěru se skóre mohlo přiklonit na obě strany. Chci poděkovat všem svým hráčům za výborný přístup, nasazení a chuť po hře. Pohár končí, liga pokračuje. Gratulujeme soupeři k postupu a obrovský dík našim fanouškům!!!
60:00 Komentář trenéra hostů 2. část: V zápase samozřejmně bylo zpoustu chyb, ale i povedených věcí. Užijem si postup a od zítra se připravujeme na ligové utkání. Chtěl bych ještě poděkovat všem domácím fanouškům, kteří během utkání vytvořili perfektní atmosféru. Soupeři přeji hodně štěstí v ligové sezóně.
60:00 Komentář trenéra hostů: Nejprve bych chtěl poděkovat všem našim hráčům, kteří si v týdnu udělali čas a vyrazili do Brna reprezentovat náš klub. Toto chování hráčů nám přineslo zasloužený postup a odměnu v podobě Tatranu.
60:00 Střely celkem: 30:30
60:00 Střely ve třetí části: 11:11
59:59 Dneska se domácí bohužel nedočkali postupu, hosté slaví!
58:48 GÓL Florbal Náchod! 3:5
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #10 Ondřej Bachtík bez asistence (3:5)
58:43 Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva Florbal Náchod na 2 minuty za vysoká florbalka
58:40 Nádherný pas od Růžičky, Weinstein pálí do gólmana.
57:57 A máme tady hru v šesti.
57:47 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
57:47 GÓL Florbal Náchod! 3:4
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #68 David Cejnar (3:4)
56:09 Weinstein se dostal ke střele, ale pálí nad.
54:38 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 3:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #22 Tomáš Rak, asistoval #13 Tibor Kučera (3:3)
54:38 Hrdina Rak přidává další kus a vrací domácí do zápasu!
53:05 Domácí si drží míček na svých hokejkách, ale stále čekají na odměnu v podobě gólu.
50:20 Mnoho šancích na obou stranách, domácí stále chtějí vyrovnat a mají k tomu nemale blízko.
48:54 Drápal znova pálí, gólman opět neomylný.
48:00 GÓL Florbal Náchod! 2:3
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #68 David Cejnar (2:3)
48:00 Vlček doklepává a využívá přesilovku!
46:17 Vyloučen hráč #33 Jiří Žák družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře
46:17 Žák nechtěně bránil soupeři, půjde si sednout.
45:30 Dobrá rozehrávká hostů končí v bloku Drápala.
44:32 Utkání nabralo neskutečnou dravost, domácí jsou na koni, hosté zatím nepolevují.
43:23 Janiczek nestíhal soupeře, ten trefuje jen masku.
42:40 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 2:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #26 Lukáš Paták, asistoval #83 Adam Obertan (2:2)
42:40 Paták využívá přesilovku a vrací domácí do zápasu.
41:26 Vyloučen hráč #66 David Kaválek družstva Florbal Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:26 Kaválek tvrdě sundal Růžičku, ale ten se zvedá relativně v pohodě.
41:06 Nádherný nához od Obertana doklepává Rak a fanoušci skandují.
41:05 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 1:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #22 Tomáš Rak, asistoval #83 Adam Obertan (1:2)
40:01 Domácí nezvládli postavení na buly, hrají hosté.
40:00 Střely v druhé části 9:11
39:59 Drápal se snažil vystřelit, trefuje blok.
38:33 Paták vytáhl bekend, rána jako zděla, ale dva metry nad.
37:48 Domácí musí seřídit mířidla, jinak dneska potřebují zázrak.
34:38 GÓL Florbal Náchod! 0:2
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #51 František Donaj, asistoval #21 Dalibor Vlášek (0:2)
34:38 Donaj skvěle propálil dvojblok domácích a přidává další kus.
33:42 Hude osamocen na středu hřiště, ale pálí nad.
32:40 Domácí skvěle kombinují, ale bez střely z rozumného místa ten gól nepadne.
32:23 GÓL Florbal Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil #93 Aleš Kaválek bez asistence (0:1)
32:23 Kaválek využil chyby domácích a vzal do rukou otěže a nebál se skórovat.
30:36 Hosté tzv. prospali svou rozehrávku.
29:20 Havel v úniku chtěl střílet pod ruku gólmana, ale ten si to s lehkostí pohlídal.
28:11 Hosté nehrají moc na míčku, ale na pár šancí jim to stačilo.
27:01 Smutný použil predispozice svého těla, na čistý zákrok to bohužel nedosáhlo.
26:02 Sláma štrejchnul nahazovaný míček od Weinsteina a trefuje tyč!
25:10 Růžička zkoušel freestyle, ale míček nechal za sebou.
23:30 Drápal krásně propálil obranu hostů, ale trefuje jen pupek brankáře.
22:30 Domácí vstoupili do třetiny dravější jak soupeř, zatím mají ze hra více.
21:09 Hra je stále v rychlém tempu.
20:01 Druhé buly pro domácí.
20:00 Střely v první části 10:8
19:00 Skvělá souhra domácích málem končila v síti hostí, Paták bohužel míří vedle.
17:32 Vyrovnaná první třetina zatím bez gólu, ale oba týmy jsou stále dravý, tak snad se brzo dočkáme.
16:38 Hosté rozehrávku z rohu neproměňují díky skvělé obraně domácích.
14:35 Hra se trochu zklidnila, oba týmy už nepresují jak šílení, ale vyčkávají na chybu soupeře.
12:40 Neskutečný Králik zneškodnil střelu hostů z velkého brankoviště.
10:58 Střela za střelou, ale oboum týmům se nedaří skórovat.
09:28 Nezdařená přesilovka domácích, stav zůstává 0:0
08:28 Přesilovky si domácí moc neužívají, hosté si drží míček a nechtějí se ho vzdát
07:28 Vyloučen hráč #51 František Donaj družstva Florbal Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:30 Ačkoliv jsou domácí méně na míčku, tak šancí mají stejně jako míček držící hosté.
05:20 Rozehrávka z rohu hostů končí promarněnou šancí domacích, kdy Janiczek promáchl nahrávku od Růžičky.
03:45 Hosté jsou zatím rychleji u míčku a postupně z toho dolují jednotlivé šance.
01:43 Hra je ve vysokém tempu, oba týmy chtějí dostat ze hry co nejvíce.
00:01 První buly vyhrávají hosté!