5:6
    Milan DUCAR
    (Konstant)

TROOPERS MAH Košér C - Aligators U21 C 5:6
branky: 4. Patrik Adámek, 19. Richard Plhal, 22. Richard Plhal, 28. Libor Bouda, 30. Jiří Šidla - 4. Tomáš Popovský, 5. Tomáš Popovský, 24. Kryštof Indruch, 26. Tomáš Kalus, 26. Milan Ducar, 44. Milan Ducar; rozhodčí: Martin Hudeček - David Vlachopulos; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Quitt ? - Adam Králík ?; po třetinách: 1:2, 4:3, 0:1
43:20 GÓL Aligators U21 C! 5:6
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #77 Milan Ducar, asistoval #17 Filip Konstant (5:6)
42:37 Vyloučen hráč #20 Kryštof Indruch družstva Aligators U21 C na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:37 Time out domací.
39:27 Vyloučen hráč #98 Jiří Šidla družstva TROOPERS MAH Košér C na 2 minuty za sekání
29:57 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 5:5
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #98 Jiří Šidla, asistoval #11 Adam Hollósy (5:5)
27:22 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 4:5
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #9 Libor Bouda, asistoval #7 Martin Vašina (4:5)
25:37 GÓL Aligators U21 C! 3:5
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #77 Milan Ducar, asistoval #20 Kryštof Indruch (3:5)
25:08 GÓL Aligators U21 C! 3:4
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #25 Tomáš Kalus bez asistence (3:4)
23:55 GÓL Aligators U21 C! 3:3
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #20 Kryštof Indruch, asistoval #77 Milan Ducar (3:3)
23:55 Krištov se postar o dorvnání krosovou střelou od Milana.
21:36 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 3:2
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #8 Richard Plhal, asistoval #49 Vít Míča (3:2)
21:36 Richard je blízko hetriku, předvadí skvělé vykovy.
18:57 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 2:2
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #8 Richard Plhal, asistoval #98 Jiří Šidla (2:2)
18:54 Richard vystřelil nebezpečnou střelu která potrestala hosty.
16:20 Hosté stalé presují ale nedaří se jim využít šance.
12:29 Vyloučen hráč #24 Patrik Procházka družstva Aligators U21 C na 2 minuty za zdržování hry
12:29 Domací využívají chiby hostů a snaží se dorovnat v přesilovce,zatím neuspěšně.
11:55 Domácí tým vystřelil průdkou střelu ta však nenašla cíl.
10:29 Hosté hrajou v plném počtu.
07:45 Vyloučen hráč #17 Filip Konstant družstva Aligators U21 C na 2 minuty za blokování florbalky
07:45 Hosté stále napadají domací a zasypavají branu střelami ale bez golu.
04:56 GÓL Aligators U21 C! 1:2
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #16 Tomáš Popovský, asistoval #81 Lukáš Růžička (1:2)
03:45 GÓL Aligators U21 C! 1:1
Branku družstva Aligators U21 C vstřelil #16 Tomáš Popovský, asistoval #20 Kryštof Indruch (1:1)
03:21 GÓL TROOPERS MAH Košér C! 1:0
Branku družstva TROOPERS MAH Košér C vstřelil #97 Patrik Adámek bez asistence (1:0)
00:01 začátek první třetiny