• 44 43:42
    3:5
    (Bednář)

Shooters Beta - K1 Florbal Židenice 3:5
branky: 7. Jan Lehký, 19. Ondřej David, 26. Ondřej Spáčil - 2. Ondřej Sukup, 8. Tomasz Sikora, 23. Petr Bednář, 35. David Brouček, 44. Ondřej Sukup; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Germ ? - Filip Gotschim ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 0:2
43:42 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #14 Ondřej Sukup, asistoval #88 Petr Bednář (3:5)
34:55 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #3 David Brouček, asistoval #44 Jaromír Seidl (3:4)
32:30 Oba týmy se snaží urvat výhru pro sebe, na hřišti pro to ,předvádí maximalní výkony.
25:36 GÓL Shooters Beta! 3:3
Branku družstva Shooters Beta vstřelil #29 Ondřej Spáčil bez asistence (3:3)
25:36 Domací využili break po ukončení oslabení,které přineslo nečekané ovoce v podbě golu.
23:29 Vyloučen hráč #29 Ondřej Spáčil družstva Shooters Beta na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:29 Hosté se snaží využít přesilovky na pojištění 2/3 zápasu.
22:09 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #88 Petr Bednář, asistoval #14 Ondřej Sukup (2:3)
19:57 Vyloučen hráč #13 Tomasz Sikora družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:57 Domací se snaží využít přesilovky,zasypavají bránu střely ale bez uspěchu.
19:00 Domací tým tlačí na bránu soupeře však bez golu.
18:27 GÓL Shooters Beta! 2:2
Branku družstva Shooters Beta vstřelil #9 Ondřej David, asistoval #20 Matěj Pittermann (2:2)
12:38 hra se posouvá svižným tempem k bráně hostů.
07:14 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #13 Tomasz Sikora, asistoval #14 Ondřej Sukup (1:2)
06:47 GÓL Shooters Beta! 1:1
Branku družstva Shooters Beta vstřelil #24 Jan Lehký, asistoval #44 Pavel Hloušek (1:1)
01:10 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:1