1:6
    Petr BEDNÁŘ
    (Gabzdyl)

FBC SLAVKOV - K1 Florbal Židenice 1:6
branky: 38. Jakub Holomek - 24. Filip Zelníček, 28. Jakub Skopal, 33. Ondřej Vývoda, 37. Ondřej Gabzdyl, 40. Ondřej Gabzdyl, 41. Petr Bednář; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Šícha ? - Pavel Streit ?; po třetinách: 0:0, 0:2, 1:4
40:27 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:6
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #88 Petr Bednář, asistoval #44 Ondřej Gabzdyl (1:6)
39:28 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #44 Ondřej Gabzdyl, asistoval #88 Petr Bednář (1:5)
37:16 GÓL FBC SLAVKOV! 1:4
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #12 Jakub Holomek bez asistence (1:4)
36:40 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:4
32:53 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #23 Ondřej Vývoda, asistoval #14 Ondřej Sukup (0:3)
32:53 Slavkov vyvinul neuvěřitelný tlak na bránu. Golman hostí Streit však vystavil pokusům soupře stopku. V duchu "nedáš, dostaneš" Židenice odpovídají protiútokem. Vývoda se do prázdné nemýlil.
31:18 A Slavkov to zkouší! Jejich pokus však končí na horní tyči.
29:59 Židenice v druhé půlce třetiny pomalu přebrali iniciativu a díky tomu se těší dvoubrankovému vedení. Odpoví na to Slavkov?
27:34 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #17 Jakub Skopal, asistoval #44 Ondřej Gabzdyl (0:2)
23:49 Gól vsítil nejoblíbenější hráč Florbalu Židenice. Fanoušci houfně odcházejí, na tuto gólovou přestřelku se již nemohou dívat.
23:26 GÓL K1 Florbal Židenice! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Filip Zelníček, asistoval #59 Mojmír Pruch (0:1)
19:33 Fanoušci defenzivního florbalu jsou ve varu. Hraje se přesně podle jejich představ. Děkujeme!
14:59 HIGHLIGHTS 1. třetiny: " ".
06:44 Vyloučen hráč #37 Filip Zelníček družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za bránění ve hře