2:8
    Nicolas Michael KOKEŠ
    (Pietropaolo)

Shooters Beta Stars - K1 Florbal Židenice B 2:8
branky: 24. Jan Lehký, 37. Jan Veselý - 1. Filip Zelníček, 2. Ondřej Sukup, 5. Ondřej Sukup, 18. Tomasz Sikora, 18. Mojmír Pruch, 20. Ondřej Sukup, 21. Ondřej Sukup, 39. Nicolas Michael Kokeš; rozhodčí: Veronika Vajsáblová - Bruno Weber; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Porwisz ? - Adam Dostál ?; po třetinách: 0:3, 1:4, 1:1
39:00 Ukončení 3. části
38:59 A máme tu konec! Židenice porážejí Shooters Beta Stars 8:2 a odnášejí si 3 body.
38:07 GÓL K1 Florbal Židenice B! 2:8
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #26 Nicolas Michael Kokeš, asistoval #22 Jakub Pietropaolo (2:8)
37:44 Studený se pokusil zalehnout Sukupa v rohu domácích, Židenice tudíž čeká volný úder.
36:57 GÓL Shooters Beta Stars! 2:7
Branku družstva Shooters Beta Stars vstřelil #57 Jan Veselý, asistoval #27 David Bureš (2:7)
35:23 Trestné střílení družstva K1 Florbal Židenice B neproměnil #33 Dan Lošťák.
33:48 Timeout Shooters Beta Stars
28:27 Zelníček krásně crossovou přihrávkou našel Daniela, ten se však bohužel dostal z úhlu, střela poté letěla mimo kasu.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
23:30 Dostálovi přeletěl balónek rameno a máme tu první gól z florbalek Shooters Beta Stars.
23:29 GÓL Shooters Beta Stars! 1:7
Branku družstva Shooters Beta Stars vstřelil #24 Jan Lehký, asistoval #56 Zdeněk Studený (1:7)
20:34 Ten kluk má formu! Ondřej Sukup se ujal trestného střílení, po forhandové otočce vzal balónek na backhand a zakončil do odkryté kasy.
20:33 GÓL K1 Florbal Židenice B! 0:7
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #14 Ondřej Sukup z trestného střílení (0:7)
19:09 A je to tu! Sukup vstřelil gól a kompletuje tím hattrick!
19:08 GÓL K1 Florbal Židenice B! 0:6
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #14 Ondřej Sukup, asistoval #83 Vojtěch Filip (0:6)
17:41 Po faulu na Kokeše převzal míček Trávníček, který nahrál Pruchovi a ten krásně zavěsil pod víko.
17:40 GÓL K1 Florbal Židenice B! 0:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #59 Mojmír Pruch, asistoval #42 Michael Trávníček (0:5)
17:25 GÓL K1 Florbal Židenice B! 0:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #13 Tomasz Sikora, asistoval #64 Lukáš Daniel (0:4)
16:39 Vyloučen hráč #56 Zdeněk Studený družstva Shooters Beta Stars na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
08:38 Židenice přečkaly trest bez větších potíží a jsou již v plném počtu.
06:38 Vyloučen hráč #59 Mojmír Pruch družstva K1 Florbal Židenice B na 2 minuty za opakované přestupky
04:41 Po přihrávce na střed Sukup zakončuje a máme tu již druhý gól na jeho kontě.
04:40 GÓL K1 Florbal Židenice B! 0:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #14 Ondřej Sukup, asistoval #16 Pavel Hons (0:3)
01:45 GÓL K1 Florbal Židenice B! 0:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #14 Ondřej Sukup bez asistence (0:2)
00:17 Po přihrávce Daniela Zelníček vyzkoušel taženou střelu a klaplo to, Židenice vedou 1:0
00:16 GÓL K1 Florbal Židenice B! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #37 Filip Zelníček, asistoval #64 Lukáš Daniel (0:1)