• 34 33:40
    4:11
    (Vašek)

FBC Sokol Adamov - Hornets Brno ZŠ Horní C 4:11
branky: 6. Radek Machula, 10. Dominik Moser, 14. Petr Chalupa, 15. Radek Valášek - 6. Lukáš Šmarda, 8. Ondřej Dobrovolný, 10. Lukáš Šmarda, 19. Lukáš Šmarda, 20. Ondřej Dobrovolný, 23. Ondřej Dobrovolný, 24. Lukáš Šmarda, 31. Lukáš Vašínek, 31. Lukáš Vašínek, 32. Lukáš Vašínek, 34. Lukáš Vašínek; rozhodčí: Vítězslav Křivánek - Bruno Weber; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Martin Novotný ? - Kamil Zelený ?; po třetinách: 2:3, 2:4, 0:4
39:00 Ukončení 3. části
33:40 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 4:11
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #43 Lukáš Vašínek, asistoval #32 Tomáš Vašek (4:11)
31:06 Timeout FBC Sokol Adamov
31:06 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 4:10
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #43 Lukáš Vašínek, asistoval #14 Ondřej Dobrovolný (4:10)
30:38 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 4:9
30:23 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 4:8
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
23:26 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 4:7
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #87 Lukáš Šmarda, asistoval #43 Lukáš Vašínek (4:7)
22:40 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 4:6
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #14 Ondřej Dobrovolný bez asistence (4:6)
19:59 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 4:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #14 Ondřej Dobrovolný, asistoval #87 Lukáš Šmarda (4:5)
18:36 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 4:4
18:10 Vyloučen hráč #91 Pavel Buchta družstva FBC Sokol Adamov na 2 minuty za sekání
14:40 GÓL FBC Sokol Adamov! 4:3
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil #29 Radek Valášek, asistoval #27 Josef Zouhar (4:3)
13:58 GÓL FBC Sokol Adamov! 3:3
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil #4 Petr Chalupa bez asistence (3:3)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
09:52 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 2:3
09:46 GÓL FBC Sokol Adamov! 2:2
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil #13 Dominik Moser, asistoval #11 Lubomír Lukáš (2:2)
09:30 Vyloučen hráč #87 Lukáš Šmarda družstva Hornets Brno ZŠ Horní C na 2 minuty za hra na zemi
07:55 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 1:2
05:36 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 1:1
05:17 GÓL FBC Sokol Adamov! 1:0
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil #46 Radek Machula, asistoval #30 Martin Krátký (1:0)