5:2
    David GURKA
    (Jazejček)

FBC Sokol Ivanovice na Hané B - FBC GEPARDI BRNO 5:2
branky: 5. Jakub Ondrák, 18. Tomáš Urbánek, 33. Lukáš Dočkal, 37. Lukáš Dočkal, 38. David Gurka - 20. Jakub Hladký, 23. David Dvořák; rozhodčí: Petr Stoklásek - Anh Vu Pham; vyloučení: 0:5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Pochylý ? - Jakub Vizina ?; po třetinách: 1:0, 1:2, 3:0
39:00 Ukončení 3. části
37:53 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané B! 5:2
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #88 David Gurka, asistoval #17 Michal Jazejček (5:2)
37:53 Sleep se dokázal skvěle zorientovat v předbrankovém prostoru a jistí domácí vítězství
36:39 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané B! 4:2
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #22 Lukáš Dočkal bez asistence (4:2)
36:39 Dočkal se konečně dočkal gólu do prádné brány a navyšuje vedení domácích
35:41 Dočkal bežel sám na prádnou bránu, ovšem proti přesile nedokázal dopravit míc do sítě
35:20 Hosté zkoušejí hru bez golmana
35:17 Timeout FBC GEPARDI BRNO
33:49 Ondrák ukazuje, jak tento týden makal v Alpách, neskutečný návrat, který teď předvedl.
32:39 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané B! 3:2
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #22 Lukáš Dočkal, asistoval #73 Jakub Ondrák (3:2)
30:41 Trestné střílení družstva FBC GEPARDI BRNO neproměnil #46 Matěj Blažek.
29:30 Jazykův backand, za který by se nemusel stydět ani Rafael Nadal, skončil pouze na ruce nic netušícího golmana.
27:17 Pochy vyběhl a zkoušel vykopnout jako v superlize, naštěstí zde z toho gól nepadl
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:49 Kornec v tutové šanci zahodil střelu vysoko nad bránu, takovou šanci by jeho spoluhráči z A týmu určitě proměnili
24:29 Z přesilovky domácích opět více teží hostující tým.
24:14 Vyloučen hráč #22 František Blažek družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za sekání
22:30 Urbánek zasypal rozhodčího Stokláska hromadou situací které by posoudil jinak. Petr je ovšem neoblomný a stojí si za svým.
22:26 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 2:2
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #9 David Dvořák, asistoval #46 Matěj Blažek (2:2)
20:52 Pavlík krásně natáhl a vystřelil do šibenice, škoda jen že to bylo bez míčku, který zůstal za ním
19:59 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 2:1
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #88 Jakub Hladký, asistoval #46 Matěj Blažek (2:1)
18:24 Vyloučen hráč #22 František Blažek družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za zvedání florbalky
18:24 Další přesilová hra pro Ivanovice, brankáři hostí již teče pot po čele
17:13 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané B! 2:0
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #28 Tomáš Urbánek, asistoval #44 Aleš Tvrdý (2:0)
15:50 Vyloučen hráč #32 Zdeněk Kaisler družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za špatné střídání
15:50 Pro velký úspěch 3. přesilová hra Ivanovic, snad to nebude bolet oko diváka, tak jako doposud.
14:32 Kornecovu radost kazí rozhodčí, neuznaný gól kvůli hře vysokou holí.
13:34 Vyloučen hráč #88 Jakub Hladký družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za hra rukou
13:34 Krásné hokejové sklepnutí, znamená bohužel 2 minuty za hru rukou
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
09:46 Přesilovka domácích byla spíše výhodou pro hostující tým
07:46 Sleep se válí po zemi a rozhodčí nekompromisně zvedá ruku, přesilovka pro domácí
05:45 Pochy is back, neskutečný zákrok
04:34 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané B! 1:0
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #73 Jakub Ondrák, asistoval #28 Tomáš Urbánek (1:0)
04:34 Kornec po vysokohorském soustředění ukázal svou formu. Krásna střela na vzdálenější tyč. Golman hostí bez šance
04:02 Pavlík v útoku tvrdí muziku, Hemerka by mohl vyprávět...
02:11 Jakub Ondrák v neskutečné šanci hledal lépe postaveného Dočkyho, ovšem Kornecova přihrávka byla příliš pomalá.
00:00 Ivanovický JJ Jakub Ondrák si již brousí zuby na rvní gól