1:4
    Lukáš BUDIŠ
    (Chytrý)

FLOREC BRNO - TJ SOKOL LETOVICE 1:4
branky: 19. Martin Mošat - 4. Lukáš Budiš, 15. Petr Pravec, 35. Lukáš Budiš, 36. Lukáš Budiš; rozhodčí: Jan Kovařík - Petr Stoklásek; vyloučení: 0:2 + Tadeáš Dvořák TT + 5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Pavel Koukal ? - Jiří Hrubý ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 0:2
39:00 Ukončení 3. části
35:09 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 1:4
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #14 Lukáš Budiš, asistoval #9 Tomáš Chytrý (1:4)
34:59 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 1:3
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #14 Lukáš Budiš, asistoval #10 Ondřej Kocúr (1:3)
28:24 Vyloučen hráč #10 Ondřej Kocúr družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za sekání
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
19:18 Vyloučen hráč #76 Tadeáš Dvořák družstva TJ SOKOL LETOVICE na 5 minuty za nesportovní chování
19:18 Vyloučen hráč #76 Tadeáš Dvořák družstva TJ SOKOL LETOVICE do konce utkání - technický trest
18:16 GÓL FLOREC BRNO! 1:2
Branku družstva FLOREC BRNO vstřelil #28 Martin Mošat, asistoval #6 Martin Janek (1:2)
16:52 Vyloučen hráč #76 Tadeáš Dvořák družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:31 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 0:2
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #97 Petr Pravec bez asistence (0:2)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
03:12 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 0:1
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #14 Lukáš Budiš, asistoval #11 Roman Mikulášek (0:1)