2

3

3.

Hornets Brno ZŠ Horní - ŠSK ZŠ Očovská Hodonín 4:5pn
branky: 1. Tomáš Ručka, 30. Ondřej Ondruš, 38. Radek Havlát, 41. Marek Zapletal - 15. Kryštof Koštuřík, 16. Kryštof Koštuřík, 26. Martin Koláček, 40. Petr Fučík, N Kryštof Koštuřík; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Mykhaylo Vasyliv ? - Jakub Dekař ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #12 Kryštof Koštuřík a vstřelil rozhodující gól (4:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #13 Marek Zapletal , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #16 Adam Joukl a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #9 Martin Koláček a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #37 Petr Fučík a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #9 Tomáš Ručka a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:18 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
40:18 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 4:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #13 Marek Zapletal bez asistence (4:4)
39:01 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 3:4
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #37 Petr Fučík, asistoval #12 Kryštof Koštuřík (3:4)
38:44 Vyloučen hráč #87 Ondřej Ondruš družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za blokování florbalky
37:26 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 3:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #5 Radek Havlát, asistoval #12 Matěj Kroča (3:3)
30:38 Vyloučen hráč #88 Adam Přikryl družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost
29:02 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 2:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #87 Ondřej Ondruš, asistoval #13 Marek Zapletal (2:3)
25:36 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 1:3
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #9 Martin Koláček, asistoval #87 František Sukup (1:3)
15:09 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 1:2
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #12 Kryštof Koštuřík, asistoval #64 Filip Ryška (1:2)
14:30 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 1:1
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #12 Kryštof Koštuřík, asistoval #66 Samuel Rozboril (1:1)
08:03 Vyloučen hráč #77 Matěj Sukup družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za sekání
00:12 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 1:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #9 Tomáš Ručka, asistoval #12 Matěj Kroča (1:0)