1

0

3.

FBC SLOVÁCKO - ŠSK ZŠ Očovská Hodonín 8:7pn
branky: 17. Marek Janča, 21. Marek Janča, 26. Vojtěch Uřičář, 28. Dennis Zlámal, 30. Dennis Zlámal, 30. Vojtěch Uřičář, 43. Jakub Fišner, N Dennis Zlámal - 16. Petr Fučík, 23. Petr Fučík, 24. Kryštof Koštuřík, 32. Michal Kolařík, 42. Michal Kolařík, 43. Kryštof Koštuřík, 44. Petr Fučík; rozhodčí: Petr Stoklásek - Anh Vu Pham; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Radim Šenkeřík ? - Jakub Dekař ?, Nikola Vanďurková ?; po třetinách: 0:0, 6:3, 1:4
3 Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #37 Petr Fučík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLOVÁCKO hráč #26 Dennis Zlámal a vstřelil rozhodující gól (8:7).
2 Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #15 Michal Kolařík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLOVÁCKO hráč #38 Jakub Fišner , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #12 Kryštof Koštuřík , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:32 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 7:7
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #37 Petr Fučík, asistoval #12 Kryštof Koštuřík (7:7)
43:22 Timeout ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
42:22 GÓL FBC SLOVÁCKO! 7:6
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #38 Jakub Fišner, asistoval #8 Vojtěch Uřičář (7:6)
42:03 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 6:6
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #12 Kryštof Koštuřík, asistoval #37 Petr Fučík (6:6)
41:04 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 6:5
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #15 Michal Kolařík, asistoval #22 Patrik Korčák (6:5)
36:46 Vyloučen hráč #32 Michael Christov družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost
34:48 Vyloučen hráč #37 Petr Fučík družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za vysoká florbalka
31:00 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 6:4
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #15 Michal Kolařík, asistoval #66 Samuel Rozboril (6:4)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #13 Nikola Vanďurková družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
29:44 GÓL FBC SLOVÁCKO! 6:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #8 Vojtěch Uřičář, asistoval #12 Ondřej Daníček (6:3)
29:29 GÓL FBC SLOVÁCKO! 5:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #26 Dennis Zlámal, asistoval #32 Michael Christov (5:3)
28:09 Vyloučen hráč #78 Ondřej Strmiska družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za blokování florbalky
27:29 GÓL FBC SLOVÁCKO! 4:3
25:52 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #8 Vojtěch Uřičář bez asistence (3:3)
23:57 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 2:3
22:17 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 2:2
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #37 Petr Fučík, asistoval #1 Jakub Dekař (2:2)
21:15 Vyloučen hráč #38 Jakub Fišner družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání
20:33 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:1
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #22 Marek Janča, asistoval #15 Dominik Ševčík (2:1)
16:16 GÓL FBC SLOVÁCKO! 1:1
15:27 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 0:1