1

2

3.

FBŠ Hattrick Brno B - ŠSK ZŠ Očovská Hodonín 8:9pn
branky: 2. Jan Urban, 5. Antonín Valíček, 5. Matěj Němec, 8. Michal Horák, 9. Michal Horák, 12. Lukáš Jelínek, 21. Michal Horák, 35. Michal Horák - 9. Samuel Rozboril, 10. Filip Ryška, 14. Martin Koláček, 17. Petr Příkaský, 24. Ondřej Braha, 25. Martin Koláček, 29. Martin Koláček, 42. Matěj Sukup, N Samuel Rozboril; rozhodčí: David Lovas - Ondřej Lukáš; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Stanislav Buchta ? - Nikola Vanďurková ?; po třetinách: 6:3, 1:4, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno B hráč #73 Jan Nevěděl , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #66 Samuel Rozboril a vstřelil rozhodující gól (8:9).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno B hráč #18 Lukáš Jelínek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #9 Martin Koláček a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno B hráč #17 Ondřej Slezák , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:32 Timeout FBŠ Hattrick Brno B
41:40 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 8:8
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #77 Matěj Sukup, asistoval #9 Martin Koláček (8:8)
41:12 Timeout ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
34:52 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 8:7
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #18 Lukáš Jelínek (8:7)
28:41 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 7:7
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #9 Martin Koláček bez asistence (7:7)
24:47 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 7:6
23:38 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 7:5
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #3 Ondřej Braha, asistoval #12 Kryštof Koštuřík (7:5)
22:48 Vyloučen hráč #98 Antonín Valíček družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za hrubost
20:45 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 7:4
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #73 Jan Nevěděl (7:4)
16:34 Vyloučen hráč #15 Michal Kolařík družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za sekání
16:17 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 6:4
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #11 Petr Příkaský, asistoval #15 Michal Kolařík (6:4)
13:58 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 6:3
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #9 Martin Koláček, asistoval #12 Kryštof Koštuřík (6:3)
11:34 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 6:2
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #18 Lukáš Jelínek, asistoval #89 Michal Horák (6:2)
09:53 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 5:2
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #64 Filip Ryška, asistoval #66 Samuel Rozboril (5:2)
08:31 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 5:1
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #89 Michal Horák bez asistence (5:1)
08:26 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 4:1
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #66 Samuel Rozboril, asistoval #99 Petr Kotásek (4:1)
07:41 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 4:0
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #98 Antonín Valíček (4:0)
04:35 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 3:0
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #90 Matěj Němec bez asistence (3:0)
04:28 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 2:0
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #98 Antonín Valíček, asistoval #73 Jan Nevěděl (2:0)
03:09 Vyloučen hráč #77 Matěj Sukup družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za vysoká florbalka
01:07 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 1:0
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #7 Jan Urban, asistoval #82 Vojtěch Novák (1:0)