2

1

3.

FBC GEPARDI BRNO - FBC Dragons 5:4pn
branky: 17. Tadeáš Bednář, 26. Štěpán Novotný, 30. Štěpán Novotný, 41. Zdeněk Řehoř, N Vít Štěrba - 3. Martin Konvička, 16. Jan Šimeček, 18. Filip Švábík, 43. Martin Konvička; rozhodčí: Matěj Kroča - Jan Ručka; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Šimon Chmela ? - Martin Černý ?; po třetinách: 0:1, 3:2, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #9 David Jarošek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC GEPARDI BRNO hráč #54 Vít Štěrba a vstřelil rozhodující gól (5:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #7 Filip Švábík a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC GEPARDI BRNO hráč #91 Štěpán Dohnal a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #14 Ondřej Navrátil , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC GEPARDI BRNO hráč #7 Zdeněk Řehoř , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
42:33 GÓL FBC Dragons! 4:4
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #8 Martin Konvička, asistoval #11 Jan Šimeček (4:4)
40:09 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 4:3
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #7 Zdeněk Řehoř bez asistence (4:3)
36:47 Vyloučen hráč #4 Adam Kašpárek družstva FBC Dragons na 2 minuty za špatné střídání
29:12 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 3:3
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #95 Štěpán Novotný, asistoval #90 Filip Matula (3:3)
25:18 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 2:3
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #95 Štěpán Novotný bez asistence (2:3)
17:13 GÓL FBC Dragons! 1:3
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #7 Filip Švábík, asistoval #8 Martin Konvička (1:3)
16:54 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 1:2
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #18 Tadeáš Bednář bez asistence (1:2)
15:15 GÓL FBC Dragons! 0:2
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #11 Jan Šimeček, asistoval #9 David Jarošek (0:2)
14:50 Vyloučen hráč #91 Štěpán Dohnal družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za vražení zády
02:08 GÓL FBC Dragons! 0:1
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #8 Martin Konvička, asistoval #9 David Jarošek (0:1)