• 45 44:21
    2
    Michael CEYP

TJ Sokol Brno - Husovice - FbC Aligators U16 1:7
branky: 38. Adam Šimon Kasal - 13. Petr Kučera, 16. Filip Sedláček, 25. Lumír Kramoliš, 30. Adam Zouhar, 35. Marek Lokaj, 37. Marek Lokaj, 43. Lumír Kramoliš; rozhodčí: Jakub Kulhánek - Bohumil Žlůva; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Duchoň ? - Michal Růžička ?; po třetinách: 0:1, 0:3, 1:3
44:21 Vyloučen hráč #87 Michael Ceyp družstva TJ Sokol Brno - Husovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:00 Začala poslední minuta utkání.
43:20 Sedláček dobře komunikuje se svými spoluhráči.
42:28 GÓL FbC Aligators U16! 1:7
Branku družstva FbC Aligators U16 vstřelil #33 Lumír Kramoliš, asistoval #9 Adam Zouhar (1:7)
42:28 Kramoliš sice až na potřetí dává gól backhandem.
41:04 Kučera se pokusil obtočit bránu, ale golman byl na pozici.
38:13 Timeout TJ Sokol Brno - Husovice
37:55 GÓL TJ Sokol Brno - Husovice! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil #68 Adam Šimon Kasal, asistoval #8 Marek Vačkář (1:6)
37:55 Trenér Aligators (Růžička) se hádá s rozhodčím.
36:07 GÓL FbC Aligators U16! 0:6
Branku družstva FbC Aligators U16 vstřelil #95 Marek Lokaj bez asistence (0:6)
36:07 Lokaj pojištuje vedení Aligators na 6 gólů.
34:59 GÓL FbC Aligators U16! 0:5
Branku družstva FbC Aligators U16 vstřelil #95 Marek Lokaj, asistoval #33 Lumír Kramoliš (0:5)
34:49 Kučera si chvíli myslel, že hraje za Husovice.
34:03 Trestné střílení družstva FbC Aligators U16 neproměnil #95 Marek Lokaj.
34:03 Lokaj bežel sám na bránu, ale byl faulován. Bude tu nájezd, který pojede Lokaj.
31:04 3. třetina začala ve vysokém tempu.
29:58 V posledních vteřinách se Kramoliš ještě pokusil ohrozit, ale nakonec to šlo vedle.
29:27 GÓL FbC Aligators U16! 0:4
Branku družstva FbC Aligators U16 vstřelil #9 Adam Zouhar, asistoval #7 Filip Antoš (0:4)
29:27 Zouhar trefuje nahoru k tyči z půlky a je z toho gól.
28:34 Aligators se snaží navýšit vedení, nicméně jejich střely jdou buď vedle a nebo do bloku.
24:45 GÓL FbC Aligators U16! 0:3
Branku družstva FbC Aligators U16 vstřelil #33 Lumír Kramoliš, asistoval #95 Marek Lokaj (0:3)
24:45 Lokaj nachází před bránou osamoceného Kramoliše a ten davá gól do prázdné brány.
24:09 Kučera měl šanci na hokejce, ale míček mu sjel.
22:04 Aligators hrají v plném počtu.
20:04 Vyloučen hráč #28 Ondřej Čech družstva FbC Aligators U16 na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:32 Růžička ve 2. třetině zatím bez práce.
15:49 GÓL FbC Aligators U16! 0:2
Branku družstva FbC Aligators U16 vstřelil #22 Filip Sedláček, asistoval #14 Šimon Grega (0:2)
15:49 Grega namazal Sedláčkovi do prázdné brány a ten proměnil.
12:57 GÓL FbC Aligators U16! 0:1
Branku družstva FbC Aligators U16 vstřelil #10 Petr Kučera, asistoval #2 Vojtěch Procházka (0:1)
08:40 Zápas je zatím velmi vyrovnaný, střely padají na na obě strany, ale gól zatím žádný.
06:06 Trestné střílení družstva TJ Sokol Brno - Husovice neproměnil #68 Adam Šimon Kasal.