2

0

2.

Bulldogs Brno U15 - FBŠ Hattrick Brno B 4:3pn
branky: 2. Dennis Boleloucký, 12. Mikuláš Keznikl, 21. Jakub Poláček, N Jakub Poláček - 10. Ondřej Slezák, 12. Vojtěch Novák, 40. Vojtěch Spousta; rozhodčí: Jiří Chromek - Ondřej Lukáš; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Suda ? - Jan Valíček ?; po třetinách: 2:2, 1:0, 0:1
2 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno U15 hráč #36 Dennis Boleloucký a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno B hráč #22 Ondřej Skoupý , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno U15 hráč #18 Jakub Poláček a vstřelil rozhodující gól (4:3).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno B hráč #82 Vojtěch Novák , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:27 Timeout FBŠ Hattrick Brno B
42:43 Vyloučen hráč #22 Tadeáš Hanyk družstva Bulldogs Brno U15 na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:00 Vyloučen hráč #83 Vojtěch Spousta družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:16 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 3:3
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #83 Vojtěch Spousta z trestného střílení (3:3)
37:05 Vyloučen hráč #36 Dennis Boleloucký družstva Bulldogs Brno U15 na 2 minuty za špatné střídání
30:33 Vyloučen hráč #17 Ondřej Slezák družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za hrubost
20:28 GÓL Bulldogs Brno U15! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno U15 vstřelil #18 Jakub Poláček, asistoval #85 Adam Ištvan (3:2)
11:46 GÓL Bulldogs Brno U15! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno U15 vstřelil #95 Mikuláš Keznikl, asistoval #85 Adam Ištvan (2:2)
11:30 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 1:2
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #82 Vojtěch Novák bez asistence (1:2)
09:55 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 1:1
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #17 Ondřej Slezák, asistoval #82 Vojtěch Novák (1:1)
03:38 Vyloučen hráč #18 Jakub Poláček družstva Bulldogs Brno U15 na 2 minuty za špatné střídání
01:40 GÓL Bulldogs Brno U15! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno U15 vstřelil #36 Dennis Boleloucký, asistoval #67 Nicolas Veselý (1:0)