2

1

3.

FBŠ Hattrick Brno B - FBC Dragons 5:4pn
branky: 20. Vojtěch Spousta, 22. Tomáš Jančařík, 23. Matyáš Vejrosta, 34. Vojtěch Spousta, N Vojtěch Spousta - 10. Zdeněk Provazník, 24. Zdeněk Provazník, 38. Zdeněk Provazník, 41. Zdeněk Provazník; rozhodčí: Michal Havelka - Dan Lošťák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Mrkos ? - Filip Jelínek ?; po třetinách: 0:1, 3:1, 1:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #15 Jan Kašný , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno B hráč #83 Vojtěch Spousta a vstřelil rozhodující gól (5:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #7 Filip Švábík a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno B hráč #12 Jakub Vlk a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #6 Zdeněk Provazník , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hattrick Brno B hráč #7 Jan Urban , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
40:24 GÓL FBC Dragons! 4:4
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #6 Zdeněk Provazník, asistoval #15 Jan Kašný (4:4)
37:22 GÓL FBC Dragons! 4:3
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #6 Zdeněk Provazník, asistoval #7 Filip Švábík (4:3)
34:18 Vyloučen hráč #7 Filip Švábík družstva FBC Dragons na 2 minuty za hrubost
33:12 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 4:2
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #83 Vojtěch Spousta, asistoval #99 Jakub Mrkos (4:2)
26:28 Vyloučen hráč #82 Vojtěch Novák družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za bránění ve hře
23:44 GÓL FBC Dragons! 3:2
22:32 Timeout FBC Dragons
22:32 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 3:1
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #72 Matyáš Vejrosta, asistoval #62 Martin Tyll (3:1)
21:47 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 2:1
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #64 Tomáš Jančařík, asistoval #95 Matyáš Kučera (2:1)
19:53 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 1:1
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #83 Vojtěch Spousta, asistoval #21 Kryštof Milichovský (1:1)
09:00 GÓL FBC Dragons! 0:1