1

0

3.

SVČ Včelín - Florbal Holešov 4:3pn
branky: 19. Jiří Krajcar, 23. Matěj Kratochvíl, 26. Jiří Kratochvíl, N Jiří Kratochvíl - 7. Dominik Kalík, 12. Dominik Krutil, 25. Dominik Kalík; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matouš Krist ? - Marián Kopčil ?; po třetinách: 0:2, 2:0, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Holešov hráč #61 Dominik Krutil , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SVČ Včelín hráč #10 Jiří Kratochvíl a vstřelil rozhodující gól (4:3).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Holešov hráč #57 Dominik Kalík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SVČ Včelín hráč #5 Matěj Kratochvíl , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Holešov hráč #72 Tobiáš Janečka , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
25:14 GÓL SVČ Včelín! 3:3
Branku družstva SVČ Včelín vstřelil #10 Jiří Kratochvíl, asistoval #6 Václav Vaculík (3:3)
24:31 GÓL Florbal Holešov! 2:3
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #57 Dominik Kalík, asistoval #78 Dominik Spáčil (2:3)
22:47 Vyloučen hráč #59 Tadeáš Fiala družstva Florbal Holešov na 2 minuty za hrubost
22:47 Vyloučen hráč #7 Tomáš Jurásek družstva SVČ Včelín na 2 minuty za hrubost
22:41 GÓL SVČ Včelín! 2:2
Branku družstva SVČ Včelín vstřelil #5 Matěj Kratochvíl bez asistence (2:2)
18:56 GÓL SVČ Včelín! 1:2
Branku družstva SVČ Včelín vstřelil #3 Jiří Krajcar, asistoval #9 Lukáš Jurásek (1:2)
13:56 Vyloučen hráč #90 Michal Ševeček družstva Florbal Holešov na 2 minuty za sekání
11:57 GÓL Florbal Holešov! 0:2
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #61 Dominik Krutil, asistoval #59 Tadeáš Fiala (0:2)
06:04 GÓL Florbal Holešov! 0:1
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #57 Dominik Kalík, asistoval #59 Tadeáš Fiala (0:1)
02:15 Vyloučen hráč #5 Matěj Kratochvíl družstva SVČ Včelín na 2 minuty za zdržování hry