• 45 44:22
    3:6
    ()

Orel Rtyně v Podkrkonoší B - TJ Sokol Dvůr Králové nL B 3:6
branky: 3. Pavel Mlynář, 8. Karel Havlíček, 40. Šimon Vacek - 13. Michael Havran, 23. Karel Vašák, 35. Petr Janíček, 38. Šimon Říha, 40. Karel Vašák, 45. Petr Janíček; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Sedláček 11 - Josef Němec 15; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:4
44:22 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #7 Petr Janíček bez asistence (3:6)
43:56 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL B
43:55 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší B
39:37 Rtyně se ze svého gólu moc dlouho neradovala
39:36 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #32 Matěj Voves (3:5)
39:23 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 3:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #7 Jan Beneš (3:4)
37:26 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #21 Šimon Říha, asistoval #22 Kristián Hráský (2:4)
37:25 Hránský svou chybu napravil přihrávkou Říhovi, kterému se podařilo gól dát
37:05 Ani Hránskému se nedaří skórovat do prázdné brány
34:43 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (2:3)
27:30 Říha netrefuje prázdnou bránu, Dvůr svou přesilovku také nevyužil
26:30 Přesilovou hru popsal trenér Dvora naprosto přesně "Nechcete si už přihrát normálně?"
25:35 Vyloučen hráč #8 Tomáš Balcar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B na 2 minuty za blokování florbalky
24:11 Rtyni se nepodařilo využít přesilové hry
22:44 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #73 Jakub Jebousek (2:2)
22:43 Famózní únik Vašáka, který trefuje míček ze vzduchu a vyrovnává na 2:2
21:39 Vyloučen hráč #97 Ondřej Balcar družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za špatné střídání
20:33 Havel probruslil mezi obránci Rtyně a stříli. Sedláček však střelu nepustil
12:18 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #77 Michael Havran z trestného střílení (2:1)
12:18 Čeká nás nájezd
11:12 Luxusní střelu Beneše zastavila spojnice
10:25 Vyloučen hráč #73 Jakub Jebousek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za hra rukou
07:46 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 2:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #78 Karel Havlíček, asistoval #42 Jan Pich (2:0)
07:45 Krásná akce Picha a Havlíčka končí v bráně. Zřejmě se na zápas dobře posilnili.
06:49 Dvoru se zatím nedaří trefit se do brány
06:07 Beneš se rve o míček co mu síly stačí
02:10 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #2 Pavel Mlynář, asistoval #22 Lukáš Dub (1:0)