5:1
    Ondřej KUBEŠ
    (Kvaček)

TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B - FbC Sokol Předměřice n/L 5:1
branky: 7. Petr Kotlář, 20. Petr Kotlář, 22. Dominik Haž, 31. Petr Kotlář, 32. Ondřej Kubeš - 8. Vojtěch Koudela; rozhodčí: Ondřej Kubelka - David Richter; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Václav Kyslík 24 - Michal Souček 20; po třetinách: 1:1, 2:0, 2:0
44:59 A máme tu konec, díky všem, kdo dočetli tento online a vidíme se v 5 na zimáku. Zdar!
44:06 Už bude konec
43:24 Moudro číslo 4: Zahoď to!!! (zkuste si tipnou, který otec toto řekl)
41:34 Podle Mullerova výrazu je vidět, že je zápas fyzicky náročný
40:04 Moudro číslo 3: Vikimu to nikdy nedávej
39:00 Chtělo by to větší bránu
38:12 Hra probíhá velmi drsně tzv. na divoko
36:06 Předměřice právě útočí
31:10 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #2 Ondřej Kubeš, asistoval #22 Lukáš Kvaček (5:1)
30:35 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #6 Petr Kotlář, asistoval #7 Jan Škola (4:1)
28:01 Moudro 2: nikdy se k ničemu nepřiznat
26:29 Moudro zápasu: Když nevíš co, tak se toč
25:15 Krásný únik Dominika Sukupa a útok 2 na 1. poté přišla excelentní přihrávka na Kvačka a opět předměřický brankář předvedl briliantní zákrok.
23:40 Teď jsme viděli nádhernou akci Jaroměře, 5 rychlých přihrávek a málem byl gól, Adam Karel ale zakončil do tyče.
21:18 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #17 Dominik Haž, asistoval #6 Petr Kotlář (3:1)
20:55 Jan Jirka málem dal góla, nale naštěstí jen málem. Hostující brankář famózně zasáhl.
20:09 Kvaček předvedl tvrdý hit
19:06 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #6 Petr Kotlář, asistoval #2 Ondřej Kubeš (2:1)
19:05 Bystrým fanouškům určitě neuniklo, že Muller není nejstarší, o pár setin jsou v hale i starší
18:07 Kubeš výváží balón, ale jakmile jsem tuto větu dopsal, míč ztratil
15:30 A máme tu další třetinu, těšíme na pořádné tríčky a florbalové parády
13:01 Vyloučen hráč #4 Jan Jirka družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za sekání
12:10 Zatím je to klasicky nahoru dolů
11:42 Edit: Podle ověřeného zdroje (Facebook) a našeho věrného informátora Kejdže je Vít Muller o pár let starší
10:05 Přihrávka před prázdnou bránu bohužel nenašla svého adresáta a prosvištěla přes jaroměřskou útočnou polovinu.
07:56 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #44 Vojtěch Koudela bez asistence (1:1)
07:55 Oprava: nejstarší hráč je Dominik Haž
06:37 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #6 Petr Kotlář, asistoval #17 Dominik Haž (1:0)
06:22 Vyloučen hráč #22 Petr Hubáček družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za blokování florbalky
06:11 Předměřický únik 2 na golmana se moc nevyvedl, střela padla vedle.
04:40 Nejstarší hráč utkání (Ondřej Kubeš) si šel zkušeně pro faul
03:15 Zápas je velice atraktivní a probíhá ve vysokém tempu.