3:10
    Viktor ULIP
    (Kvaček)

1. FC Rokytnice v O.h. SUPY - TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B 3:10
branky: 18. Jan Brokeš, 27. Tomáš Chlumecký, 40. Tomáš Bašarin - 4. Jan Škola, 9. Lukáš Kvaček, 10. Jiří Lhotský, 15. Vít Miler, 20. Adam Karel, 23. Petr Jiřička, 23. Dominik Haž, 43. Jiří Lhotský, 43. Petr Kotlář, 45. Viktor Ulip; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Krýslová; vyloučení: 3 + Tomáš Kmoch OS:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Miroslav Greguš 29 - Jakub Kučera 16; po třetinách: 0:4, 2:3, 1:3
44:59 Střely ve třetí třetině: domácí - 5, hosté - 14.
44:56 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 3:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #8 Viktor Ulip, asistoval #77 Lukáš Kvaček (3:10)
44:56 Ulip uzavřel utkání desátým gólem hostujícího týmu.
42:52 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 3:9
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #89 Petr Kotlář, asistoval #99 Jan Škola (3:9)
42:52 Padly dva rychlé góly, ani jeden jsme bohužel neviděli, ale věříme, že byly hezké.
42:48 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 3:8
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #16 Jiří Lhotský, asistoval #14 Matyáš Havrda (3:8)
41:30 Po delším přerušení, kvůli ošetření domácího hráče, se opět hraje
39:24 GÓL 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY! 3:7
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil #79 Tomáš Bašarin, asistoval #37 Jan Hanus (3:7)
39:24 Bašarin ze vzduchu doráží míček do branky.
38:38 Hra se teď trochu vyrovnala a Jaroměř už není jednoznačně lepší.
37:01 Domácí hráč v samostatném úniku trefuje pouze břevno.
31:44 Na hřišti se teď toho odehrálo opravdu hodně, atmosféra zhoustla.
30:38 Vyloučen hráč #27 Tomáš Kmoch družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY - osobní trest
30:38 Vyloučen hráč #27 Tomáš Kmoch družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za hrubost
30:38 Vyloučen hráč #27 Tomáš Kmoch družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za nesportovní chování
30:01 Buly pro domácí družstvo.
29:59 Střely ve druhé třetině: domácí - 6, hosté - 9.
26:51 Vyloučen hráč #83 David Talacko družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za bránění ve hře
26:20 GÓL 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY! 2:7
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil #28 Tomáš Chlumecký, asistoval #18 Lukáš Hůlka (2:7)
26:20 Střelou z první se prosazuje domácí hráč.
22:55 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 1:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #17 Dominik Haž, asistoval #9 Vít Miler (1:7)
22:55 Haž ze středu vystřelil nad nohu domácího brankáře a přidal další branku hostujícího týmu.
22:30 Na druhé straně to domácí hráč zkusil na Kučeru, ten se nachytat nenechal.
22:06 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #15 Petr Jiřička, asistoval #89 Petr Kotlář (1:6)
22:06 Jiřička překvapil domácího brankaře backhandovou kličkou a vstřelil branku.
19:00 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #10 Adam Karel, asistoval #2 Matěj Schőniger (1:5)
19:00 Karel se dokázal včas zvednout ze země, rychle zasprintoval a střelou překvapil domácího brankáře.
17:49 GÓL 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY! 1:4
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil #9 Jan Brokeš, asistoval #79 Tomáš Bašarin (1:4)
17:49 Teď trochu se štěstím a zmatkem se prosazuje domácí tým.
15:01 Buly pro hostující tým.
14:59 Střely v první třetině: domácí - 8, hosté - 16.
14:13 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 0:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #9 Vít Miler, asistoval #17 Dominik Haž (0:4)
14:13 Miler dostal rychlou nahrávku od Haže a ještě rychlejší střelou překvapil domácího golmana.
11:41 Kučera si výborným zákrokem zatím udržuje čisté konto.
09:05 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 0:3
09:05 Lhotský střelou na zadní tyč navyšuje náskok na 3 branky.
08:54 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #77 Lukáš Kvaček, asistoval #17 Dominik Haž (0:2)
08:54 Kvaček po krásné nahrávce od Haže prostřeluje ze středu golmana domácích.
03:12 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #99 Jan Škola, asistoval #89 Petr Kotlář (0:1)
03:12 Škola po Kotlářově nahrávce lehce uklidil míček do prázdné branky.
00:01 Hosté vyhrávají úvodní buly.