15:1
    Vojtěch VALÁŠEK
    ()

Florbal Primátor Náchod C - FBC Trutnov (DTJ) B 16:1
branky: 6. Jakub Dítě, 8. Josef Čejpa, 9. Jakub Dítě, 12. Jindřich Donaj, 13. Petr Ságner, 22. Matěj Mikšovský, 24. Tomáš Poupa, 26. Tomáš Poupa, 28. Jiří Knettig, 31. Jakub Dítě, 32. Josef Čejpa, 33. Tomáš Poupa, 34. Jakub Dítě, 36. Matěj Mikšovský, 36. Josef Čejpa, 44. Petr Ságner - 44. Vojtěch Valášek; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:4; využití: 3:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Jan Mareš 39 - Filip Kobylka 39; po třetinách: 5:0, 4:0, 7:1
43:57 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 16:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #14 Petr Ságner, asistoval #32 Josef Čejpa (16:1)
43:09 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 15:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #6 Vojtěch Valášek bez asistence (15:1)
36:52 Vyloučen hráč #12 Michal Strnad družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za sekání
35:27 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 15:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #32 Josef Čejpa, asistoval #14 Petr Ságner (15:0)
35:03 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 14:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #32 Josef Čejpa (14:0)
34:25 Vyloučen hráč #4 Tomáš Šálek družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za bránění ve hře
34:25 Za tenhle strom by se nemuseli stydět ani o Vánocích na Staromáku.
33:15 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 13:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #70 Jakub Dítě, asistoval #42 Zdeněk Dítě (13:0)
33:15 V zápisu se se nám opakují stále stejná jména.
32:26 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 12:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #2 Tomáš Poupa bez asistence (12:0)
31:13 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 11:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #32 Josef Čejpa, asistoval #70 Jakub Dítě (11:0)
30:31 Tak co právě trefil David Šamal, tomu nikdo nevěří. Trefil míč z krásného centru, k jeho smůle ale trefil přímo tyč. Nádherná střela.
30:21 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 10:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #70 Jakub Dítě, asistoval #14 Petr Ságner (10:0)
28:45 Vyloučen hráč #9 Marcel Braun družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za sekání
27:16 Honza Valášek konečně vyhrává buly.
27:15 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 9:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #46 Jiří Knettig bez asistence (9:0)
26:37 Tyčky náchodské brány zvoní.
26:18 Vyloučen hráč #32 Josef Čejpa družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za sekání
25:15 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 8:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #2 Tomáš Poupa, asistoval #56 Matěj Mikšovský (8:0)
24:57 Vojta Valášek sklepává balonek ze vzduchu, ale trefuje pouze svěle zasahujícího brankáře Náchoda.
23:46 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 7:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #2 Tomáš Poupa, asistoval #32 Josef Čejpa (7:0)
22:52 Hořčička nedává tutovku, trefuje tyč. Možná kdyby situaci dohrál a neobracel hlavu ke stropu, dorazil by odražený míček do brány.
21:31 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 6:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #56 Matěj Mikšovský bez asistence (6:0)
21:31 Trutnov přesilovku nevyužil, Náchod však oslabení pojal jinak a dal gól.
21:15 Vyloučen hráč #32 Josef Čejpa družstva Florbal Primátor Náchod C na 2 minuty za hrubost
21:15 Nepřehledná situace skončila vyloučením Čejpy na 2 minuty za hrubost.
21:15 Zmatky před náchodskou bránou. Ke gólu Trutnova však nevedly.
16:30 Seznamování trutnovských hráčů s palubovkou nekončí ani v tomto zápase. Ondřej Ševčík to zalomil hned za mantinelem na střídačce.
15:01 Honza Valášek projevil přání, abych napsal, že vyhrál buly. Takovouto informaci však sdělit nemohu, neboť buly skončilo remízou, spíše výhrou Matěje Mikšovského.
12:24 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 5:0
12:24 Trutnovský tým vede debatu, na kterou bránu vlastně útočí. Ředitel místní základní školy pan Hořčička spoluhráčům radí, že by bylo vhodné dávat góly do soupeřovy brány a netečovat je do té své, jako v posledním případě.
11:31 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 4:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #30 Jindřich Donaj, asistoval #32 Josef Čejpa (4:0)
09:52 Vyloučen hráč #14 Jakub Strnad družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za sekání
08:40 Čejpa u dalšího gólu Náchoda, pro změnu s druhým Dítětem.
08:26 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 3:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #70 Jakub Dítě, asistoval #32 Josef Čejpa (3:0)
07:58 Jakub Davidík se mzi hráči moal tak moc, až vymotal střelu, která, bohužel pro trutnovský tým, nemířila ani na bránu.
07:10 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 2:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #32 Josef Čejpa, asistoval #42 Zdeněk Dítě (2:0)
05:40 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #70 Jakub Dítě, asistoval #56 Matěj Mikšovský (1:0)
05:40 Trutnovský odchovanec Mikšovský vyslal krásnou nahrávku Dítěti, jenž poslal Náchod do vedení 1:0.
04:53 Legenda trutnovského florbalu David Šamal právě neskutečně vybojoval míček, přišel na něj faul a získal volný úder.
00:59 Matěj Mikšovský neproměnil únik na golmana.