• 45 44:54
    2
    Jakub STRNAD

Orel Rtyně v Podkrkonoší B - FBC Trutnov (DTJ) B 15:2
branky: 5. Jan Pich, 7. Dominik Hebelka, 9. Jakub Škoda, 15. Jakub Novotný, 16. Jakub Škoda, 19. Jakub Novotný, 22. Jakub Novotný, 23. Michal Maryška, 25. Daniel Havel, 30. Tomáš Balcar, 33. Dominik Hebelka, 34. Jan Pich, 35. Michal Maryška, 44. Aleš Bednář, 45. Jakub Novotný - 23. Marcel Braun, 40. Vojtěch Valášek; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Daniel Suchý; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Marek Weinelt 12 - Petr Ittner 30; po třetinách: 4:0, 6:1, 5:1
45:00 Střely ve 3. části: 18:5
44:54 Vyloučen hráč #14 Jakub Strnad družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za sekání
44:31 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 15:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #10 Jakub Novotný, asistoval #42 Jan Pich (15:2)
43:14 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 14:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #31 Aleš Bednář, asistoval #94 Šimon Vacek (14:2)
42:52 Timeout FBC Trutnov (DTJ) B
42:52 Vyloučen hráč #7 Jan Fišera družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za zvedání florbalky
41:32 Trutnovský golman nám ukázal, co v něm je.
39:05 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 13:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #11 Vojtěch Valášek, asistoval #6 Marcel Braun (13:2)
39:05 Druhý gól Trutnova je tady.
38:50 Florbalky líttaj o sto šest.
36:56 Nálada na hřišti je pozitivní.
34:57 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 13:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #71 Michal Maryška, asistoval #6 Jakub Škoda (13:1)
33:06 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 12:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #42 Jan Pich, asistoval #13 Daniel Semerák (12:1)
32:53 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 11:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #7 Dominik Hebelka, asistoval #94 Šimon Vacek (11:1)
32:53 Vacek si našel Hebelku před bránou, který zakončuje a navyšuje skóre na 11:1.
31:01 Na balónku je opět Rtyně.
30:00 Střely ve 2. části: 15:5
29:03 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 10:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #2 Tomáš Balcar, asistoval #32 Daniel Havel (10:1)
27:10 Weinelt si teď vyšel na menší procházku po hale.
24:58 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 9:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #32 Daniel Havel, asistoval #6 Jakub Škoda (9:1)
24:05 Krásný zákrok brankáře Rtyně.
22:56 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 8:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #6 Marcel Braun, asistoval #8 Tomáš Sedláček (8:1)
22:56 Trutnov si spravuje chuť alespoň jedním gólem.
22:31 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 8:0
21:50 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 7:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #10 Jakub Novotný, asistoval #22 Lukáš Dub (7:0)
21:50 Rtyně teď měla několik šancí, nakonec navyšuje na 7:0
18:28 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 6:0
17:30 Hráč Trutnova chtěl zklokovat střelu, místo zklokování jen zahodil hokejku.
15:13 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 5:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #6 Jakub Škoda, asistoval #71 Michal Maryška (5:0)
15:13 Tohle bylo rychlý.
15:00 Střely v 1. části: 12:4
14:54 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 4:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #10 Jakub Novotný, asistoval #13 Daniel Semerák (4:0)
09:40 Vacek střílí z otočky, ale míjí.
08:52 Trutnov zkouší trefit bránu, nedaří se.
08:23 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 3:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #6 Jakub Škoda, asistoval #21 Lenka Ondráčková (3:0)
06:23 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 2:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #7 Dominik Hebelka, asistoval #13 Daniel Semerák (2:0)
06:23 Hebelka střílí do pravé šibenice a navyšuje na 2:0.
06:01 Na balónku je více Rtyně.
04:27 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 1:0
04:27 Pich střílí do prázdné a navyšuje skóre na 1:0.