(Holubec)
  • 44 43:43
    Dvůr Králové

FBK Kobra Tatran Hostinné - TJ Sokol Dvůr Králové nL B 4:4
branky: 23. Lukáš Turek, 37. Jakub Valenta, 42. Denis Horák, 44. David Nossek - 6. Šimon Říha, 8. Rudolf Suk, 21. Jakub Háze, 28. Šimon Říha; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Suchý; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Matyáš Klázar 26 - Lukáš Rejl 17; po třetinách: 0:2, 1:2, 3:0
45:00 Střely ve 3. části: 9:8
43:43 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL B
43:43 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 4:4
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #2 David Nossek, asistoval #97 Daniel Holubec (4:4)
41:50 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 3:4
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #6 Denis Horák, asistoval #88 Lukáš Turek (3:4)
41:49 Tak jsme se konešně dočkali a Horák vymetl pavučinu
40:20 Vyloučen hráč #77 Michael Havran družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za sekání
40:14 V této třetině jsou domácí hráči značně aktivnější.
39:35 Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
37:32 Domácí Kobra vytváří šikovné akce, ale prostě se nedaří zakončit.
36:21 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 2:4
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #3 Jakub Valenta, asistoval #5 Matěj Máslo (2:4)
36:05 Pumelice od Horáka končí opět odražena brankářem
33:55 Kásnou střelu Nováka brankář kryje.
30:00 Střely ve 2. části: 9:8
29:54 V domácím brankovišti je velmi dusno.
27:48 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #21 Šimon Říha, asistoval #20 Karel Vašák (1:4)
23:54 Horák si vyběhl z tresné, jen aby si trefil tyčku a ztratil botu.
22:10 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 1:3
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #88 Lukáš Turek, asistoval #69 Michal Novák (1:3)
22:10 Krásnou akci předvedl Turek s Novákem a v oslabení dávají svůj první dnešní gól.
21:35 Vyloučen hráč #6 Denis Horák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
20:55 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #19 Jakub Háze, asistoval #20 Karel Vašák (0:3)
20:00 Turek si prošel do volného prostoru před bránou, ale jeho střelu golman kryje.
17:47 Svižná střela od Lukáše Turka končí těsne mimo.
15:30 Prudká střela od Matěje Másla končí v boční síťi.
15:00 Střely v 1. části: 3:14
10:14 Matyáš Klázar v bráně momentálně válí a předvádí výbornou formu
07:08 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #73 Jakub Jebousek (0:2)
06:48 Vyloučen hráč #69 Michal Novák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za zvedání florbalky
05:23 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #21 Šimon Říha, asistoval #13 Rudolf Suk (0:1)
04:23 Nádhernou akci 2 na 1 předvedl Michal Novák s Denisem Horákem, ale brankář střelu výborně vykryl.
02:03 Vyloučen hráč #73 Jakub Jebousek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B na 2 minuty za bránění ve hře
02:03 Vyloučen hráč #2 David Nossek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za hrubost