4:7
    Petr KOTLÁŘ
    ()

FBK Kobra Tatran Hostinné - TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B 4:7
branky: 4. Michal Novák, 9. Denis Horák, 35. Denis Horák, 39. Šimon Shon - 2. Petr Kotlář, 13. Dominik Haž, 37. Petr Kotlář, 38. Matěj Schőniger, 41. Vojtěch Schwarz, 43. Lukáš Kvaček, 44. Petr Kotlář; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Suchý; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Matyáš Klázar 31 - Jakub Kučera 15; po třetinách: 2:2, 0:0, 2:5
45:00 Střely ve 3. části: 11:13
44:39 Máslo běží 1 na 1, střela končí nad.
44:10 Horák opět zkusil backand, bohužel střela končí těsně vedle brány
43:41 Vyloučen hráč #99 David Nossek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání
43:20 Standartka se jaksi nepovedla a střela od Turka končí absolutně mimo.
43:09 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 4:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #69 Petr Kotlář bez asistence (4:7)
42:16 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #77 Lukáš Kvaček bez asistence (4:6)
42:15 Důrazný backhand od Jaroměřského hráče č.77 končí v levém horním rohu za zády Klazára.
41:50 Neskutečný zákrok teď předvedl Klázar, když skočil rybičku a helmou střelu odrazil.
40:15 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #89 Vojtěch Schwarz, asistoval #17 Dominik Haž (4:5)
38:01 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 4:4
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #37 Šimon Shon, asistoval #97 Daniel Holubec (4:4)
38:00 Zvláštní situace provedená domácí kobrou končí gólem. A díky bohu, máme vyrovnáno !
37:34 Domácí tým je velmi rozhořčen průběhem hry a jediné co můžeme slyšet jsou nadávky jedna za druhou.
37:20 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #72 Matěj Schőniger, asistoval #17 Dominik Haž (3:4)
37:10 Hráč s č.72 z Jaroměře proměnil z otočky a jdou do vedení.
36:17 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #69 Petr Kotlář, asistoval #15 Petr Jiřička (3:3)
36:00 Chyba v obraně domácích a hráč s č. 69 z Jaroměře trefuje horní růžek.
35:20 Hráč z Jaroměře spálil velkou šanci na srovnání a trefuje mimo.
34:57 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 3:2
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #6 Denis Horák, asistoval #5 Matěj Máslo (3:2)
34:57 Horák zase nezklamal a přidává další gól
34:30 Místní tahač Turek opět prochází celé hřiště, bohužel z toho nic není.
33:35 Další zlomená keja..dneska se tady pěkně láme
33:00 Máslo zasáhl do přihrávky Jaroměře a jeho střela končí bohužel odražením od golmana
31:15 Hra se přelévá ze strany na stranu.
30:00 Střely ve 2. části: 3:17
15:00 Střely v 1. části: 5:8
13:30 Vyloučen hráč #88 Lukáš Turek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:17 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #17 Dominik Haž z trestného střílení (2:2)
11:23 Šéňa předvádí neskutečné pohyby těla a přesouvá se do útočného pásma
09:36 Vyloučen hráč #10 Adam Karel družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:34 Míša dostal na žebírka
08:59 Vyloučen hráč #3 Jakub Valenta družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání
08:10 Hostinné se po krásné střele Horáka z backhandu dostává do vedení
08:09 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 2:1
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #6 Denis Horák, asistoval #3 Jakub Valenta (2:1)
07:43 Novacki tady klasicky běhá jak mejnyjak
03:46 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 1:1
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #69 Michal Novák, asistoval #4 Jakub Novotný (1:1)
01:52 Vyloučen hráč #13 Matěj Sehnoutka družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za sekání
01:06 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 0:1