• 45 44:47
    6:2
    (Strnad)

FBC Trutnov (DTJ) A - KM automatik FBK Jičín B 6:2
branky: 15. Petr Bartoš, 34. Petr Bartoš, 37. Pavel Bartoš, 42. Matyáš Rolenec, 43. Petr Šťastný, 45. Martin Mečíř - 14. Jakub Müller, 38. Miroslav Grund; rozhodčí: Lenka Jansová - Václav Křepelák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Charouz 16 - Matěj Kraušner 28; po třetinách: 1:1, 0:0, 5:1
45:00 Střely ve 3. části: 12:6
44:47 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 6:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #88 Matěj Strnad (6:2)
42:58 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 5:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #29 Petr Šťastný, asistoval #76 Martin Mečíř (5:2)
42:58 A prosazuje se i nejstarší člen Trutnovského celku, Petr "Stargo" Šťastný.
41:15 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 4:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #71 Matyáš Rolenec bez asistence (4:2)
41:15 Trutnovský dělostřelec Maty Rolenec opět předvádí své umění vyslat střelu, schopnou prorazit i ocelový pancíř.
37:04 GÓL KM automatik FBK Jičín B! 3:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #68 Miroslav Grund, asistoval #99 Adam Florian (3:2)
36:44 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 3:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #23 Pavel Bartoš, asistoval #7 Petr Bartoš (3:1)
36:38 Dnešní zápas je krasojízdou bratří Bartošových. Na druhé straně spektra se nedobrovolně ocitá Martin Mečíř, který se potýka s technickými obtížemi, zahrnujícími i schopnost rovné chůze.
33:54 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 2:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) A vstřelil #7 Petr Bartoš, asistoval #23 Pavel Bartoš (2:1)
30:00 Střely ve 2. části: 9:6
24:52 Trestné střílení družstva FBC Trutnov (DTJ) A neproměnil #76 Martin Mečíř.
24:52 Vyloučen hráč #7 Tomáš Ouhrabka družstva KM automatik FBK Jičín B na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:00 Střely v 1. části: 13:6
14:31 GÓL FBC Trutnov (DTJ) A! 1:1
13:19 GÓL KM automatik FBK Jičín B! 0:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín B vstřelil #22 Jakub Müller, asistoval #8 Tomáš Valkoun (0:1)
07:35 Vyloučen hráč #88 Matěj Strnad družstva FBC Trutnov (DTJ) A na 2 minuty za sekání