• 43 42:20
    2
    Michal NOVÁK

FBC Dobruška - FBK Kobra Tatran Hostinné 9:3
branky: 6. Jan Flegl, 7. Jan Čtvrtečka, 13. Matěj Grulich, 14. Jan Jirák, 20. Adam Kosař, 21. Matěj Grulich, 33. Jan Flegl, 39. Daniel Hroch, 40. Adam Kováč - 31. Marek Filcsák, 34. Marek Filcsák, 35. Lukáš Turek; rozhodčí: Radek Hrdlička - Daniel Jireček; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 3; zásahy brankářů: Robert König 13 - Matyáš Klázar 32; po třetinách: 4:0, 2:0, 3:3
45:00 Střely ve 3. části: 16:10
42:20 Vyloučen hráč #69 Michal Novák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:52 Vyloučen hráč #87 Adam Kováč družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
39:02 GÓL FBC Dobruška! 9:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #87 Adam Kováč, asistoval #35 Adam Kosař (9:3)
38:36 GÓL FBC Dobruška! 8:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #68 Daniel Hroch, asistoval #6 David Hroch (8:3)
36:01 Vyloučen hráč #88 Lukáš Turek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání
34:44 Trochu rozháraná hra a Hostinné přidává dva góly.
34:43 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 7:3
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #88 Lukáš Turek, asistoval #6 Denis Horák (7:3)
33:28 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 7:2
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #33 Marek Filcsák, asistoval #4 Jakub Novotný (7:2)
33:17 A znovu ve čtyřech.
33:15 Vyloučen hráč #5 Marek Čejpa družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
32:31 GÓL FBC Dobruška! 7:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #10 Jan Flegl, asistoval #89 Jan Jirák (7:1)
32:31 Flegy nadvakrát a sedmý gól v brance Hostinného.
30:17 Začátek třetiny špatný, obdržený gól a natržený sval belhajícího Vaška. No nic. Jedeme dál Dobruška!
30:16 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 6:1
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #33 Marek Filcsák, asistoval #69 Michal Novák (6:1)
30:00 Střely ve 2. části: 10:3
29:55 Oslabení zaítm v pohodě pro dobrušské, bohužel se při úniku do útoku zranil Oubrecht, zatím čekáme na vyjádření záchranářské služby, co s ním je.
28:31 Vyloučen hráč #6 David Hroch družstva FBC Dobruška na 2 minuty za blokování florbalky
20:57 One man Grulich show. Mates si udělal srandu nejdřív z pravého beka hostů a pak i z gólmana a kličkou do backhandu zvyšuje na 6:0.
20:56 GÓL FBC Dobruška! 6:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #97 Matěj Grulich, asistoval #87 Adam Kováč (6:0)
19:25 Jinak ve druhé třetině čekáme spíš kolikrát se domácí prosadí. Hosté z Hostinného zatím až a pár rychlých výpadů nehrozí.
19:04 Bůra završil Kosař, kterému pomohla teč bránícího hráče Hostinného.
19:03 GÓL FBC Dobruška! 5:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #35 Adam Kosař, asistoval #15 Jan Čtvrtečka (5:0)
15:00 Dobruška zatím aktivnější a zaslouženě vede. Doufejme že domácí nepoleví v tempu a všechny diváky tady v hale zahřejí dalšími pěknými kombinacemi a hlavně góly!
15:00 Střely v 1. části: 15:3
13:26 GÓL FBC Dobruška! 4:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #89 Jan Jirák, asistoval #10 Jan Flegl (4:0)
13:26 Rozborka druhé lajny a už je to 4:0!
12:35 GÓL FBC Dobruška! 3:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #97 Matěj Grulich bez asistence (3:0)
06:23 První lajna teď do prázdné a máme to 2:0.
06:22 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Jan Čtvrtečka, asistoval #87 Adam Kováč (2:0)
05:13 Dneska to je dobývání podruhé.
05:12 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #10 Jan Flegl, asistoval #4 Václav Oubrecht (1:0)
00:01 A máme tu druhý dnešní zápas dobrušských borců.