technický trest
  • 43 42:10
    2

Orel Rtyně v Podkrkonoší B - FbC Sokol Předměřice n/L 4:7
branky: 2. Šimon Vacek, 20. Kamil Hebelka, 24. Aleš Bednář, 33. Lukáš Dub - 5. Vojtěch Koudela, 7. Petr Hubáček, 7. Vojtěch Koudela, 12. Petr Hubáček, 14. Vojtěch Koudela, 17. Vojtěch Koudela, 32. Jan Bednář; rozhodčí: Václav Křepelák - Pavel Špryňar; vyloučení: 3 + Šimon Vacek 5 + TT:5; využití: 1:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Jan Sedláček 33 - Lukáš Kučera 24; po třetinách: 1:5, 2:1, 1:1
42:30 Vyloučen hráč #94 Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B do konce utkání - technický trest
42:30 Vyloučen hráč #94 Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B na 5 minuty za nesportovní chování
42:10 Vyloučen hráč #10 Ondřej Martinec družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání
32:31 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 4:7
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #22 Lukáš Dub, asistoval #42 Jan Pich (4:7)
31:02 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 3:7
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #66 Jan Bednář, asistoval #22 Petr Hubáček (3:7)
30:25 Vyloučen hráč #94 Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:49 Vyloučen hráč #42 Jan Pich družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:49 Vyloučen hráč #66 Jan Bednář družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za blokování florbalky
23:33 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 3:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #31 Aleš Bednář, asistoval #66 Jan Seidl (3:6)
19:48 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 2:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #25 Kamil Hebelka, asistoval #42 Jan Pich (2:6)
16:37 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:6
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #44 Vojtěch Koudela, asistoval #10 Ondřej Martinec (1:6)
13:49 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:5
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #44 Vojtěch Koudela, asistoval #86 Jonáš Melichárek (1:5)
11:10 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:4
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #22 Petr Hubáček, asistoval #66 Jan Bednář (1:4)
06:58 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:3
06:41 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:2
04:28 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:1
01:13 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #32 Marek Weinelt (1:0)
00:14 Vyloučen hráč #22 Petr Hubáček družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za hra rukou