1:6
    Lukáš HORÁK
    (Klepač)

1. FBC Polička - ŽSK Třemošnice 1:6
branky: 44. Ondřej Tulis - 1. Miloslav Klepač, 19. Miloš Němec, 32. Miloš Němec, 38. Miloslav Klepač, 40. Miloš Němec, 45. Lukáš Horák; rozhodčí: Filip Neumann - Tomáš Marek; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 39; zásahy brankářů: Adam Puchýř 38 - Filip Wymer 22; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:4
44:57 GÓL ŽSK Třemošnice! 1:6
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #17 Lukáš Horák, asistoval #77 Miloslav Klepač (1:6)
43:59 GÓL 1. FBC Polička! 1:5
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #22 Ondřej Tulis, asistoval #10 Tomáš Telecký (1:5)
39:39 GÓL ŽSK Třemošnice! 0:5
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #14 Miloš Němec, asistoval #10 Matěj Dvořáček (0:5)
38:17 Po třech vyloučeních si i Polička konečně zkusí přesilovku.
38:16 Vyloučen hráč #89 Vojtěch Petr družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání
37:03 GÓL ŽSK Třemošnice! 0:4
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #77 Miloslav Klepač, asistoval #33 Zdeněk Petr (0:4)
35:19 Vyloučen hráč #18 Josef Bouška družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za vysoká florbalka
31:37 GÓL ŽSK Třemošnice! 0:3
31:09 Vyloučen hráč #23 Martin Kohl družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za sekání
28:32 Adam Puchýř by zasloužil zlatou helmu, nebýt jeho prohrávala by Polička minimálně o další dvě branky.
25:29 Timeout 1. FBC Polička
25:01 Hráči si zřejmě pletou les se hřištěm. Tolik seker sem dlouho neviděl.
22:05 Třemošnice se v přesilovce nějak moc neukázala a Polička se dokázala ubránit.
20:05 Dočekal - A. Pazdera - Češka - Kohl Tato čtveřice statečných se teď dvě minuty bude snažit bránit přesilovku Třemošnice
20:04 Vyloučen hráč #18 Josef Bouška družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za blokování florbalky
18:46 GÓL ŽSK Třemošnice! 0:2
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #14 Miloš Němec, asistoval #13 Lukáš Dvořáček (0:2)
14:20 Adam Puchýř právě bravurním zákrokem zabránil jistému gólu Třemošnice.
09:31 Velmi nebezpečná a promyšlená akce Třemošnice, která ale končí vedle brankové konstrukce.
08:05 Na palubovce nová naděje Poličky Vojtěch Nunvář. Tento junior právě nastoupil do svého prvního zápasu za A-tým, a tak se dnes samozřejmě musel zapsat basou lahodného moku.
07:00 Hra se zatím přelévá ze strany na stranu a hráči jen přestřelují branku.
00:23 GÓL ŽSK Třemošnice! 0:1
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #77 Miloslav Klepač bez asistence (0:1)