• 45 44:13
    5:5
    Ondřej TULIS

1. FBC Polička - FBC TJ Draci Lanškroun 5:5
branky: 2. Martin Stoklásek, 31. Vojtěch Švanda, 40. Vojtěch Švanda, 43. Martin Stoklásek, 45. Ondřej Tulis - 23. Michal Kuklík, 26. Michal Kuklík, 28. Jakub Dzurik, 35. Jakub Dzurik, 39. Martin Řehák; rozhodčí: Pavel Špryňar - Martin Doležal; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Michal Martínek 9 - Vojtěch Knápek 14; po třetinách: 1:0, 0:3, 4:2
44:13 GÓL 1. FBC Polička! 5:5
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #22 Ondřej Tulis, asistoval #9 Stanislav Grubhoffer (5:5)
42:59 GÓL 1. FBC Polička! 4:5
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #11 Martin Stoklásek, asistoval #17 Daniel Pajkr (4:5)
42:59 Schovaná střela prolétla brankáři Lanškrouna vedle tyčky. Zápas je napínavý do samého konce.
42:49 Timeout 1. FBC Polička
40:18 Jsou vidět krásné zákroky na hřišti, hra se přelévá z jedné strany na druhou spíše ve volnějším tempu.
39:02 GÓL 1. FBC Polička! 3:5
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #19 Vojtěch Švanda, asistoval #22 Ondřej Tulis (3:5)
38:03 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 2:5
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #5 Martin Řehák, asistoval #4 Filip Mačát (2:5)
35:12 Krásný zákrok brankáře Lanškrouna, který betonem vyráží do bezpečí mimo branku.
34:36 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 2:4
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #6 Jakub Dzurik, asistoval #17 Michal Kuklík (2:4)
34:28 Vyloučen hráč #24 Richard Vrátný družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za blokování florbalky
33:17 Tlak a bojovná nálada je vidět i v poslední třetině utkání.
30:47 GÓL 1. FBC Polička! 2:3
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #19 Vojtěch Švanda, asistoval #9 Stanislav Grubhoffer (2:3)
27:13 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 1:3
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #6 Jakub Dzurik, asistoval #19 Filip Brůna (1:3)
25:10 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 1:2
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #4 Filip Mačát (1:2)
24:33 Tlak na obou stranách se zvyšuje.
22:52 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 1:1
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #6 Jakub Dzurik (1:1)
19:50 Hráč Lanškrouna krásnou otočkou obral o míček protihráče.
19:15 Hráč Poličky tvrdě vystřelil na bránu, ale gólman Lanškrouna je vždy připraven zakročit.
15:15 Buly vyhrávají hráči Poličky.
11:38 Buly v rohu hřiště vyhrává Polička.
10:45 Střela hráče Lanškrouna bohužel končí daleko od brány, je vidět velké nasazení.
08:50 Pěkná střela hráče Poličky, ovšem mířená vysoko nad bránu.
05:52 Hráči Lanškrouna bojují a nevzdávají se.
03:27 Hráči Poličky nastoupili do utkání v rychlejším nasazení a tlačí na bránu.
02:25 Sólová akce hráče Lanškrouna bohužel chycena gólmanem.
01:45 GÓL 1. FBC Polička! 1:0