• 45 44:14
    2
    Štěpán APPL

FBC LETOHRAD Orel Orlice B - SOKOLI Pardubice Excellent C  3:4
branky: 6. Tomáš Faltus, 7. Tomáš Faltus, 27. Jakub Rajnštajn - 7. Ondřej Kunt, 11. Radek Formánek, 15. Jan Panna, 31. Jan Panna; rozhodčí: Pavel Špryňar - Kateřina Kulhavá; vyloučení: 2:2 + Lukáš Pilný 5 + TT; využití: 0:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Ondřej Novotný 15 - Jakub Levínský 29; po třetinách: 2:3, 1:0, 0:1
45:00 Střely ve 3. části: 13:9
44:14 Vyloučen hráč #7 Štěpán Appl družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za bránění ve hře
41:23 Timeout SOKOLI Pardubice Excellent C
35:31 Vyloučen hráč #14 Lukáš Pilný družstva SOKOLI Pardubice Excellent C do konce utkání - technický trest
35:31 Vyloučen hráč #14 Lukáš Pilný družstva SOKOLI Pardubice Excellent C na 5 minuty za nesportovní chování
35:03 Vyloučen hráč #73 Matěj Procházka družstva SOKOLI Pardubice Excellent C na 2 minuty za sekání
34:15 Vyloučen hráč #15 Ondřej Šveřepa družstva SOKOLI Pardubice Excellent C na 2 minuty za hrubost
30:40 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent C ! 3:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent C vstřelil #30 Jan Panna, asistoval #81 Dominik Nikolas Chmelař (3:4)
30:00 Střely ve 2. části: 9:5
26:48 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 3:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #17 Jakub Rajnštajn, asistoval #92 David Derka (3:3)
15:00 Střely v 1. části: 10:5
14:34 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent C ! 2:3
12:36 Vyloučen hráč #86 Adam Gabris družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za sekání
10:52 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent C ! 2:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent C vstřelil #98 Radek Formánek, asistoval #9 Filip Libánský (2:2)
06:59 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent C ! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent C vstřelil #97 Ondřej Kunt, asistoval #98 Radek Formánek (2:1)
06:29 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 2:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #38 Tomáš Faltus, asistoval #91 David Lauterbach (2:0)
05:01 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 1:0