• 45 44:48
    9:3
    (Malý)

FBC LETOHRAD Orel Orlice B - Marilan Pardubice 9:3
branky: 3. Štěpán Appl, 5. David Lauterbach, 7. David Matyáš, 14. Petr Doleček, 14. Jakub Rajnštajn, 19. David Matyáš, 31. Jiří Doleček, 41. David Derka, 45. Petr Doleček - 6. Martin Janeček, 10. Martin Janeček, 43. Martin Janeček; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Lukáš Drahný; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Ondřej Novotný 29 - Roman Charvát 31; po třetinách: 5:2, 1:0, 3:1
45:00 Střely ve 3. části: 16:11
44:48 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 9:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #10 Petr Doleček, asistoval #43 Jonáš Malý (9:3)
44:46 Doufejme poslední korekce stavu. Letohrad zvyšuje na konečných 9:3
42:12 GÓL Marilan Pardubice! 8:3
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #74 Martin Janeček bez asistence (8:3)
42:12 Pěkný gól v podání hráče hostí č.74 výběh před brankářem a bekhendem uklízí pod golmana.
40:45 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 8:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #92 David Derka, asistoval #10 Petr Doleček (8:2)
39:53 Během psání předchozích příspěvku se na hřišti odehrála zajímavá situace. Hráč domaích č.97 sám před prázdnou bránu netrefuje!!! Hříšník!!
39:21 Míčke před bránou a hráč domácích č. 97 opět zkouší zamést míček do brány. Bohužel se mu to tentokrát nedaří.
38:01 Jirka Doleček na nezvyklém místě stíní golmanovi
36:49 Vyloučen hráč #18 Petr Makrlík družstva Marilan Pardubice na 2 minuty za sekání
36:49 Máme tu vyloučení týmu hostí, uvidíme zda padne nějaký gól.
36:11 Na vyloučených hráčích je cítit chuť hrát!!! Už stojí u mantilu připraveni naskočit na hrací plochu.
36:01 Rojící se přečíslení týmu domácích skončilo na polovině.
34:14 Vyloučen hráč #7 Štěpán Appl družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za nesportovní chování
34:14 Sprosté slovo.Sprosté slovo, a je z toho vyloučení na obou stranách.
31:15 Tým hostí: Nahrávka vzduchem přes střed týmu kde seběhl spoluhráč, střela zprvní bekhendem pouze do golmana.
30:17 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 7:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #95 Jiří Doleček, asistoval #10 Petr Doleček (7:2)
30:17 Střela, čudla před brankou a gól.
30:00 A jdeme na to, tým domácích čeká už na ploše až nastoupí i tým hostů
30:00 Střely ve 2. části: 10:11
27:54 Vyloučen hráč #23 Jakub Janeba družstva Marilan Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:45 Bekhend forhend střela nic.
25:20 Již delší domu se hraje "jen tak" sem tam nějaká šance, ale koukat se na hru nedá.
23:30 Jirka Doleček na půlce natahuje!!!!! Střílí!!!! Ale pouze do golmana.
19:25 Hráč č. 10 domácícho týmu nechává botu za sebou. Sebral ji! A šel střídat!
18:45 Jakub Doleče utíká téměř přes celé hřiště a snaží se vsítit branku. Nicméně trefuje pouze břevno.
18:08 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 6:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #97 David Matyáš, asistoval #32 Matouš Poláček (6:2)
18:08 Hráč hostí 92 opět zameté míček do soupeřovy branky. Jako by mu v tomto zápase bylo souzeno pouze zametat.
17:40 Obránce domácích č.88 s otáčí kolem soupeře a získáva děrovaný míček.
16:50 Během přesilové hry je tým hostí více méně bez šancí. Jakákoliv střeala je blokována domácím týmem.
15:00 Po pauze mezi třetinami vítáme zpět u zápasu
15:00 Střely v 1. části: 14:10
14:59 Vyloučen hráč #10 Petr Doleček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za blokování florbalky
13:53 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 5:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #17 Jakub Rajnštajn, asistoval #95 Jiří Doleček (5:2)
13:12 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 4:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #10 Petr Doleček, asistoval #95 Jiří Doleček (4:2)
13:12 Vyloučen hráč #4 Michal Takács družstva Marilan Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
09:22 GÓL Marilan Pardubice! 3:2
06:45 jeden z rozhodčích upadl za mantinel a chytá se za pravé koleno, ale stále píská hodně atraktivní utkání
06:29 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 3:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #97 David Matyáš, asistoval #88 Jakub Doleček (3:1)
06:29 hostující brankář obdržel nebezpečný hit na kotník
05:34 GÓL Marilan Pardubice! 2:1
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #74 Martin Janeček, asistoval #4 Michal Takács (2:1)
05:34 hostující hráč s číslem 74 předvedl krasný kolotoč a snižuje na 1:2
04:50 domací brankář vytáhl luxusní střelu z poloviny hřiště
04:00 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 2:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #91 David Lauterbach, asistoval #87 Jiří Toman (2:0)
04:00 domácí mužstvo se ujímá dvou brankového vedení
02:45 hosté se snaží najít klíč k zakončení
02:12 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice B! 1:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil #7 Štěpán Appl, asistoval #32 Matouš Poláček (1:0)
01:30 utkaní začíná v poklidném tempu